Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Říjen 2015

Životní láska

17. října 2015 v 20:59 | quack |  Různé kecy a můj život
Po tom, co jsem ukončila dvou a půlletý vztah s osobou, na které mi sakra záleželo, dost o vztazích přemýšlím. Nechápu jednu věc na životě. Čím si někdo zaslouží, že dokonalého partnera pozná v 17 letech a už ho do smrti nevymění, zatímco jiný čeká třeba do 40 let? Proč mají někteří tu krásnou (z mého pohledu) výhodu, že nemusí dokola hledat a ztrácet? ..

I u bývalého jsem si myslela, že to prostě vydrží. Bylo nám spolu krásně, miloval mě a já jeho. I když nechci, občas vzpomínám ... Ty chvíle s ním byly krásné. Prakticky jsme spolu bydleli .. Pomáhali jsme si, měli jsme důvěru ... Je mi líto, že se to prostě sesypalo a skončilo ...

Jsem závistivá a přijde mi prostě nefér, že musím začínat někde znova ... Chci mít vedle sebe nějaké další zlatíčko ... Někoho, komu se mohu vybrečet na rameno, najdu u něj pochopení, chuť se smát, ... S kým toho moc zažiju ... Chci být zamilovaná, oddaná a zas někomu věrná ... Chci se zas s někým vznášet v oblacích. Ale co když ani ten další nebude to pravé a odputuje do zapomnění? Co když zrovna mi je souzeno, abych se dívala věčně okolo na kamarádky a kamarády, co uzavírají sňatky, zakládají rodiny, zařizují společné bydlení ... A já mezitím budu sama?

Jsem mladá, ale stejně vím, že já jsem ten typ, co se chce usadit ... Chci dostudovat školu a založit rodinu ... Těším se na prcka ... Zároveň si chci užívat s partnerem ... Chci někdy na zájezd s drahou polovičkou, někde se válet na vrcholu hory, co spolu vyjdem, nebo jen se plácat v řece nebo někde kdekoli - hlavně, ať je to s někým, s kým to bude stát za to ... Chci mít krásný pevný vztah, plný lásky a důvěry ... Jsem taková, co do vztahu dává všechno, ale nevidím, že mě to ničí .. Už kvůli toho doufám, že někdo další pochopí všechny mé potřeby a bude stejně dávat, jako brát ... Rovnocenný vztah je v dnešní době vzácný, ale věřím, že je někde muž, co mě bude respektovat a milovat takovou, jaká jsem ... I s bývalým to tak nějakou dobu bylo ... Dokud .. Zkrátka dokud.

Proč už dávno nemohu být s někým úžasným? Co dělám špatně? Už jsem měla 4 partnery... Není to málo, ani moc ... Ale mi to stačí ... Vím, jaký chci vztah ... A chci být někde šŤastná ... Moc neumím, ale hlavně nechci být sama .. Mi je nejlíp v páru ... Tak prosím Tě ... Ty můj pravý - kde jsi?