Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Červen 2014

I am writing to you

12. června 2014 v 20:02 | quack |  Různé kecy a můj život
Psát články přímo někomu jde většinou jednoduše, protože vždycky člověkem cloumají nějaké emoce. Člověk může psát nepříteli nenávistný dopis, ale dá se psát i krásně zamilovaný článek někomu, na kom Vám šíleně záleží ...

Teď se potýkám s tím, že mi přítel chce odjet na 3 týdny pryč, ale nemusíme se vidět vlastně týdnů pět ... A z toho mě hodně bolí u srdíčka, protože na tak dlouhou dobu nejsem zvyklá. Maximálně jsme od sebe byli nějakých 8 - 9 dnů? A teď to má být víc. A pro mě o moc.

Bude se mi děsně stýskat a o to víc mě mrzí, že spolu nebudeme ani na výročí našeho jednoho roku ... Jsem v tomhle třeba staromódní, ale je to prostě jeden rok ... Jeden rok a já ho ani v ten den nebudu moct políbit, obejmout, říct mu, že mu za celý krásný rok děkuju a že ho fakt děsně, ale děsně moc miluju .. Že ho neuvěřitelně moc miluji! (Dá se někoho za jeden strávený rok nemilovat?)

Zlobí mě to, že s ním třeba ani nebudu příští týden .. A to pak už odjíždí ... Že ho prostě uvidím zítra a pak až... Až? Až třeba někdy 19. - 20. 7., protože v týdnu, kdy se vrátí, má na programu Colorsy .. Zlobí mě to, že posloucháme trochu odlyšný styl hudby .. A že nevím, jak bych snášela těch pár dnů nemetalovou a nerockovou hudbu .. Ale jasné, bylo by to s ním .. (Upřímně dýl přemýšlím, proč jsem nenašetřila a nejdu s ním .. ) Ale jak jsem to měla vědět, že se to takhle semele .. Měli jsme navíc ještě tehdy strach, že by nám to nemuselo vyjít a co potom s jedním lístkem?

Neumím si představit, co bude, když se uvidíme nedej Bože až za 5 týdnů .. (děsí mě to! Je to víc než měsíc!) Co když prostě to kouzlo vyprší po té době? Co když na mě zapomene za tu dobu ... Co když nás to tak odloučí ... Nebude mít beztak zas čas se věnovat mobilu nějak často ... Zase se budu trápit, že mi nepíše ráno a večer a že co když se mu něco stalo ... Zase se budu trápit sama.

Jsem ráda, že ta moje trubka má koníčky a že má svoje kamarády a snažím se ho nikdy v ničem neomezovat, i když to občas bolí setsakra moc (i teď tu brečím, protože je mi smutno už teď .. A vím zlatíčko, že to tak třeba nevypadá, že Ti nedovoluji vše, ale .. někdy musíš pochopit ... ), ale vyhlídky se mi třeba nelepší, pokud chce studovat dva obory najednou a ani spolu nebudeme bydlet. Ale tam mě třeba spolubydly rozptýlí a škola též .. Ale pocit, že už teď ztrácím čas s ním je děsivý. Potřebuju mít ten pocit, že mě tady na světě má opravdu někdo rád a chce se mnou být a milovat mě. A potřebuji taky někoho milovat.

Zlatíčko .. Nevím, jestli se k tomuhle článku dostaneš ... Ale promiň, když se Ti občas rozbrečím .. Jen prostě mám občas větší potřebu se k Tobě tulit, dávat Ti pusy všude a pořád, usínat vedle Tebe, probouzet se vedle Tebe, blbout, povídat si a vůbec s Tebou prostě jen tak být ... A zlobí mě, že mi to třeba teď pro mě tak dlouho nevyjde ... Miluji Tě.