Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Poslední vyjížďka na kole

27. října 2013 v 20:34 | quack |  Různé kecy a můj život
Asi jsem potřebovala na chvíli odreagovat mysl a počasí bylo jako stvořené k tomu nějak vyjet. Ráno jsem proto dodělala všechny věci, které jsem měla naplánované, abych odpoledne měla volné.

Nevím, kdy jsem na kole seděla naposled, proto jsem nohy trochu cítila, ale jelikož jsem byla zrovna ve špatné náladě, potřebovala jsem se vyřádit. Rozjela jsem se na 35 km/h, což s mým občas stále bolavým kolenem nebylo třeba lehké. Po chvíli ale má špatná nálada pomalu mizela .. Možná díky pohodové hudbě v uších, možná díky tomu zapomenutému pocitu, kdy Vás obklopuje jen vítr ... Všechno bylo najednou pryč. Mysl totálně prázdná. Kdybych nezačala brutálně cítit plíce, které se už asi jistou dobu snažily dostat z mého těla ven, bylo by to úplně dokonalé ..

S procitutím jsem ale přišla i na to, že mi hoří svaly na nohách. A mi se ten pocit fakt líbil. Pořád se válím doma a pokud ne doma, tak u přítele. Jako ano, ležení je strašně fajn, ale jelikož jsem dnes dočetla knihu a do další se mi nechce, nechce se mi ani moc ležet. Takže vymýšlím různé kraviny, jen se mi nechce psát maturitní práce, což je vcelku na nic .. Možná proto jsem taky byla na kole nebo píšu tenhle článek a nebo píšu monology na QIPu (otázka na Vás - používáte ještě QIP, ICQ nebo něco na ten způsob? Smutné, jak to FB všechno zahnal do pozadí. )

Nu ale zpátky ke kolu. Ještě jednu věc jsem tady k němu chtěla napsat. Znáte takový ten pocit, kdy se začíná brutálně rychle stmívat, tak sundáte brýle, dioptrické samozřejmě s sebou nemáte a rázem prostě přímo v ten okamžik hejna mušek tu a tam a taky tutam .. než stačíte říct sprostou nadávku, 3 máte v oku .. 2 se mi podařily vcelku rychle vyndat, třetí mrcha se prostě už vozila na slzách jako na mořských vlnách, snad i nějaký surf měla. Ubrečená jsem byla už v půlce cesty, domů jsem jela tedy poslepu. S mouchou jsem se prala totiž tak krutě, že se lidé na mě otáčeli a říkali si, že jsem si právě prošla asi něčím krutým .. Jo, muškami v oku .. Doma mi pak museli celé rozdrážděné oko pokapat kapkami, které tak nemám ráda, aby se už na mě nezlobilo ..

Nu a vlastně když jsem přijela domů a sešla do sklepa, kopla jsem se o šlapátko a čekal mě šok... Bylo skoro ulomené. Takže se asi už letos na kolo nevydám, protože šlapátko by někde mělo tendenci odpadnout a navíc už ani to počasí tolik přát nebude .. Ale projížďky na kole mi chyběly ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama