Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

I s několika přáteli jsem vlastně sama

24. září 2013 v 21:19 | quack |  Různé kecy a můj život
Možná, že jen přišla podzimní deprese, možná, že je to tím, že mám na starosti víc věcí, než jsem schopna snést, možná je to nedostatkem spánku, možná více než týdenní bolestí zad a kolene .. Ale prostě mám náladu někde úplně dole ..


A zrovna, když se potřebuji svěřit někomu se svými úzkostmi, bolestmi, strachy, .. nikdo po ruce. Nikdo. Chat na sociální síti plný online lidí, kteří pořádně nevím, co tam vůbec dělají ... Momentální spolužáci, bývalí spolužáci ... K čemu vůbec? Ti, kterým můžu říct cokoli jsou někde kdoví kde .. A přítel měl momentálně návštěvu, takže obtěžovat ho výlevy mých depresí jsem nemohla, navíc má svůj život ..


A tak jsem vlastně sama. Sama ... Sama jsem si rozhádala snad celý svět proti sobě .. A všechny své já proti sobě .. Všechny věci proti sobě ..

Jsem paranoidní .. V poslední době čím dál víc ... A nesvědčí to ničemu dobrému .. A čekám, kdy mi to totálně všechno přeroste přes hlavu, kdy se mi zase zhroutí svět, kdy se to prostě všechno po*ere ...

A taky čekám, kdy mi zmizí i ta hrstka super lidí, kteří při mě zatím stále stojí .. Nervy na mě nemůžou mít pořád .. To se nedá.


A přemýšlím, kdy se mi objeví ta moje dobrá nálada, kdy se všechno srovná, kdy zmizí noční můry a kdy bude prostě zase všechno fajn ... Kdy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama