Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Ohlédnutí za 3. čtvrtinou prázdnin

16. srpna 2013 v 22:11 | quack |  Různé kecy a můj život
3. čtvrtina prázdnin začala bruslemi, které jsem tady už zmiňovala a pak v noci jedním rozhovorem, který urovnal mírný chaos v mém životě (a teoreticky ne jen mém .. ) ... A následující týden přinesl dalších pár zajímavých věcí ...


Kupříkladu jsem si koupila maskáče. Jsem sice občas trochu akční, ale maskáče překvapily pár lidí. Jinak k maskáčům konečně i ešus .. (Cháá, mám svůj vlastní ešůůůůs .. !! .. Ehm .. Ano, v poslední době mi hrabe .. ) A normálně, ta slečna v tom army shopu byla strašně milá .. První jsem myslela, že tam bude nějaký akční děda v maskáčové soupravě, ale to jsem se fakt hodně zpletla ..


No a pak, ve čtvrtek .. Jsem kuchtila .. Muffiny .. Ano, nic složitého pro toho, kdo je někdy dělal, ale pro mě to byly první samostatně dělané .. A taky na to vypadaly .. (Třikrát menší, prapodivné .. ) Ale prý chutnaly dobře ..


Vlastně u muffin ještě zůstanu .. Je tu ještě otázka, proč jsem sakra pekla 36 muffin .. ? No .. Protože mi hrabe. A nebo protože se mi stýskalo po jednom táborovém vedoucím a po Slovensku celkově. A jelikož jsem měla trochu strach se snažit přepadnout nepřepadnutelný tábor, raději jsem upekla muffiny .. Tím se vlastně dostáváme k osudnému čtvrtku 8.8. ... Měla jsem pár úkolů na ten den .. Jeden z nich třeba najít 3 lidi ve vlaku a dojít/dojet s nimi do toho tábora .. A 2 z nich jsem v životě neviděla. Naštěstí jeden z nich je spolužák a všichni tři gentlemani, takže cesta vcelku v pohodě .. (Fakt, často jsem hledala batoh a von ho někdo z nich měl v rukou, aby mi pomohl .. A jednomu z ncih dlužím kofolu .. ) Nejvíc jsem se obávala toho, že mě někde nechají cestou jako nepotřebné zboží, ale nestalo se. Tedy aspoň spolužák zdržoval se mnou ..


Pak někdy o půlnoci jsem konečně uviděla známé místo. Tee-pee okolo placu .. A já si začala zpívat slova "tato noc nebude krátká" ... A měla jsem pravdu .. Byla to hodně zajímavá noc .. Zatímco jsem někdy okolo 0:45 ulehla do cizí postele, v 1:30 byl zavelen "přepáááááááááááááááááááád!" a všichni skákali na nohy .. Nejlepší rozhovor tam (může být trochu zkreslený tím, že od té doby už nějaká doba uplynula):

H: Holky, vstávejte!

D: Přepááád, přepááád!
já: Týká se to i mě?
D: Kdo sakra jsi? Kde je L? Sakra, kdo jseš?
já: Kača .. Kača od L ..
D: Cože? Co tu sakra děláš, kde je L?
H: Kdo sakra jsi? Jdeméééé!A zdrhli .. A já tam zůstala koukat, zmateně, vyjeveně, ospale .. Za chvíli jsem se rozhodla udělat radikální krok - v šortkách jsem vylezla z vyhřátého spacáku a koukla se ven. Kdosi se přibližoval a zrychloval krok .. A sakra, co teď? Pomoc? - moje myšlenky .. Začalo to po mě tuším řvát a chtělo se to na mě vrhnout, ale pak se to vše vyjasnilo a ujasnilo a bylo to .. lepší .. Kdyby noc na to se neopakovalo skoro to samé, bylo by to fajn ..Jinak Slovensko fajné opět a zase .. Prošla jsem si tam místa, na které jsem neměla dojít .. Ale co už .. Vím, že když budu příště něco hledat, tak si mám vzít brejle .. Moje chyba .. Jinak za tenhle týden jsem rozmluvila jedné doktorce cosi za 900 Kč a druhé za 500 Kč .. A přemýšlela jsem .. Beztak zákrok/vyšetření/očkování/cokoli to vlastně mělo být stojí 50 Kč a zbytek jim zůstane .. Jak víme, že to tak není? No a po této úvaze jsem si ozdobila klobouk .. Já jedu totiž zas na Slovensko .. Na tábor .. Jako dítě! A bojím se té sekery, co máme mít, a tak vůbec ... Lidi, držte mi palce .. :D A jelikož mě blog.cz naštval tím, že původní část tohoto článku nemilosrdně smazal a já musela vymyslet lepší závěr .. Informace o mé LTŠ naleznete v závěrečné 4. čtvrtině prázdnin .. Jestli se toho tedy dožiju ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama