Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

2. čtvrtina prázdnin

6. srpna 2013 v 13:52 | quack |  Různé kecy a můj život
Možná trochu opožděně, protože jsem měla menší trable s blogem, které sice přetrvávají, ale aspoň jsem schopná se dostat na stránku na nový článek, ale stejně tady chci něco málo z druhé čtvrtiny prázdnin napsat.


Budu muset u toho asi trochu přemýšlet, co že se vůbec dělo, ale tak .. Aspoň mozek nezleniví ..


Matně si vzpomínám, že tam někde okolo 18. - 21. byli Coloursi, na které jsem teda nešla, protože to není moc můj styl hudby a navíc jsem byla švorc, takže bych si je nemohla dovolit, ještě s tím, že jsem týden před tím byla na MoRu ... Ale to nemění nic na tom, že mám od tama kachnu (děkuji .. ), teda po dlouhém krutém boji zůstala u mě ..


Než jsem se nadála tedy byla neděle 21. 7. a já musela jet pryč z domu .. S báglem .. Na příměstský tábor .. Jako vedoucí!! Mé nervy měly občas na mále, ale zvládla jsem to .. Když jsem už nemohla, tak jsem si buď sedla a poslouchala ostatní, nebo si začala povídat s nejmenšími, protože to jejich štěbetání mě prostě bavilo .. K večeru jsem se bavila tím, že jsem hledala človíčky s repelentem, které jsem pak k sobě přitáhla a komáři měli aspoň trochu po srandě .. Teda pokud si děti jen nedělaly srandu a nechtěly jen obejmout .. Potvory ..


Užila jsem si s nimi vcelku dost legrace. Navštívili jsme s nimi Hradec nad Moravicí a dokonce jsme došli na Opičárnu místo na Tarzanii .. Tož stává se .. I těm lepším .. A nezapomenu jen tak na to jedno ráno v 6 hodin, kdy děsně začal bít nedaleký kostel, probudil celé moje tee-pee a já se modlila, aby spaly ty holky dál a nechtěly vstávat .. (Šla jsem spát asi v 1 ráno, takže jsem si chtěla ještě na chvíli pospat .. ) A ony fakt potom spaly dál!


A některé nekonečné otázky na mou osobu ... Ááá .. ! Z toho jsem postupem času už šílela ... Ale stejně bylo nejlepší, jak mi uvěřili, že mé příjmení je Quacková .. Jen nevím, proč se jim nezdálo, že osoba, s kterou jsem tam trávila mnoho volného času, je můj bratr .. Nebo možná vím?


Jo a taky budu vzpomínat na ten úžasný dřez, který když jsem umývala těch 30 talířů a podobně mě vždy slil a to pořádně .. Je fakt, že mi nebylo aspoň moc vedro, ale mít slité kraťasy a část bříška, ... To není pěkné .. Naštěstí na černé to nešlo moc vidět ..


Vlastně momentálně přemýšlím, zda jsem tam měla nějaký trapas, protože já a netrapasit nejde moc k sobě .. A nic mě nenapadá .. Co si pamatuju, tak se mi snažila nějaká myš/krtek/něco provrtat pod zadek, ale nepodařilo se ji/mu to .. Ale o důvod víc, proč nenavštěvovat aquaparky ... Prostě .. Nemám je ráda .. Nemluvě o té studené vodě .. (Klepala jsem se vážně hodně a vážně dlouho .. )


No ale už nechám příměstský příměstským .. Hned po něm jsem byla lákaná na přepad jednoho tábora, ale vzdala jsem to. Neumím přepadat a bojím se trochu přepadat a navíc bych komplikovala všechno asi, protože nevím, zda jsem měla s sebou všechno, co bych potřebovala.


A další týden jsem si už jen tak lenošila ... Jela jsem dělat tiramisu a skončilo to, že má návštěva se trochu protáhla .. Ale tak když mě nikdo nevyhazoval a doma jsem nikomu nechyběla .. Proč ne .. Pak jsem po dvou až třech letech měla chuť na brusle a tak jsem vytáhla člověka, který stal na bruslích podruhé (?) v životě u haly a čovedče .. Fakt jsme bruslili. A třeba půjdem někdy zas ...

No a pak už bylo 1. 8. ... A další události tedy budou napsány, až se stanou ..

Jo a ještě fotka s dětmi z příměstského .. Taková malá rodinka jsme byli .. :D (Snad nevadí, že to zveřejňuju takhle .. )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama