Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Srpen 2013

Ohlédnutí za 4. čtvrtinou prázdnin

31. srpna 2013 v 22:43 | quack |  Různé kecy a můj život
4. a poslední čtvrtina prázdnin začala pátkem 15. 8. .. Byl trochu zmatený, protože jsem se v ten den balila na LTŠ - letní táborová škola .. (Taková akce, kam jeli lidi, aby mohli být příští rok vedoucí .. A já se tam nějakým omylem zázrakem dostala taky .. )


Toho týdne jsem se obávala. Ať už kvůli toho, že jsem stresař a nebo jen kvůli mého kolena, které prostě není pořádně v pohodě .. A možná jsem se obávala oprávněně.


V sobotu mě svezla mamka na nádraží, kde jsem poznala pár známých tváří a to mě trochu uklidnilo. Trochu .. V autobuse jsem si sedla k holce, co byla na příměstském v mém tee-pee a já ji "hlídala" .. Přiznala se za ten týden, že vůbec nevěděla tehdy jak se jmenuji a podobně ..

Každopádně jsem nějak dojela na Slovensko, kde jsem byla předtí na přepadě a předtím se kouknout na stavěčku .. Po menším chaosu se začalo něco dít. Sedli jsme si všichni a řekli, co očekáváme od toho týdne a hráli seznamovací hry. Vlastně celý ten den jsme hráli takové ledoborky a podobně .. Což se dá asi čekat.

Nechce se mi tady popisovat každý den zvlášť - bylo by to se mnou na dlouho .. Vyšvihnu jen něco ... Třeba Messnerovy vrcholy, které pro mě byly velký boj .. Možná ani ne tak s fyzičkou, ale s mou psychikou .. Když jsem šla na poslední vrchol, tak jsem už nemohla, bylo to daleko, šla jsem sama, začínala být tma a ještě na mě koukaly krávy a já k nim musela lézt do ohrady a přidala jsem si pár šrámů, když jsem se už skoro v breku drala přes nějaké kytky .. Naštěstí tam někdo nahoře viděl, že to chci vzdát, lehnout do trávy (pole?) a zůstat tam třeba do Soudného dne a poslal mi anděla .. Né, kecám, poslal mi sice anděla, a možná i strážného, ale jinak obyčejného člověka z masa a kostí, kterého si moc vážím .. A ten mi vrátil chuť do života plazení či chození, co čeho jsem ještě byla v tu chvíli vůbec schopna .. (Dík Vám oběma moc .. )


A teď přemýšlím, jestli tam byla ještě nějaká hra, kdy jsem myslela, že se prostě už odvolám a konec .. Možná mi už jen dostatečně mozek nemyslí, ale nepamatuji si .. Jen teda vím o Vojtovi, který se svou psychikou bojoval dost, když jsme sbírali lampióny. To v prvních 5 minutách stihl zařvat na celou skupinku, že se přiváže ke stromu, že nás bude zdržovat, že si bere mapu a povede on a že to sakra není fér hra a že se na to může hned .. ehm .. Tehdy jsem se ještě smála .. Když to celé opakoval v určitých intervalem celé 2 hodiny se smíchu jsem přešla s druhou holkou na řev, že je nám úplně ukradený, že mu pomůžem se přivázat, že si mapu bereme a tak podobně ..


Jinak kdybych měla říct nějakou hru, co mě hodně bavila .. ? Možná se tady nehodí slovo "bavit", ale co se mi třeba líbilo a mohlo se opakovat byla masáž ... Jo, zní to třeba divně, že jsme se na táborové škole masírovali .. Ale po tom spaní na té dřevěné posteli a běhání a skákání (které mám zakázané, ale co ortoped nevidí .. A stejně to bolí jen mě .. ) to vážně bodlo .. Teda, mě vcelku i vlastně bavila, protože jsem se u toho i zasmála .. Stejně já a nesmát se nejde k sobě ..


Další zábavná část programu byla výroba masek .. (To mi připomíná, že ji ještě musím počmárat .. ) To bylo pro mě zábavné v tom, že jsem se smát nesměla .. A občas to ani nešlo .. Ono je to přece jen sádra .. Spíš matlat na něčí obličej vazelínu bylo pro mě občas těžké .. Mi totiž na obličej nikdo extra nesahá a já někomu taky ne, takže pro mě trochu drama. Ale po nějakém týdnu od toho jsem byla požádaná o udělání nové a na to se možná i těším, protože třeba nebudu mít takový strach nebo jak to nazvat .. Třeba ..


No ale už to nějak uzavřu. LTŠ byla fajn. Lidi se dali přežít, ačkoli ke konci už občas působila ponorková nemoc. Užila jsem si tam spoustu srandy, bolesti, slz, nechala jsem tam někde na těch kopcích krev, pot a 3 kila .. Ale vrátila se šťastná. Zmožená, vysílená, ospalá, mrtvá (skoro), ale fakt nadšená .. Dík moc všem!


A další dny? Poznala jsem úžasného hafíka a byla jsem jím dokonale oslintaná. Opět jsem řídila auto a málem byla zabita otcem (nebo to tak aspoň vypadalo .. ), dostala jsem nový mobil, nad kterým jsem přišla o pár pozůstalých nervů .. Koukla jsem se na Bílou a na Mňagu a Žďorp. Překecávala jednoho člověka na hromadu akcí. Ale hlavně jsem si užívala pár posledních dnů prázdnin naplno! A potřetí v tomto článku děkuji, ale tentokrát všem za úžasné prázdniny 2013!

Žena - znamení Beran

26. srpna 2013 v 19:44 | quack |  Různé kecy a můj život
Možná jsem trochu naivní, ale věřím tomu, že to, jaké jsme znamení, nás vystihuje .. Zaujal mě článek na www.esoterika.cz a dávám ho tady .. Je o mě - jsem Beran. A hodně věcí cítím tak, jak je to napsané, tak bacha na mě ..

Takže jste se zamiloval do dívky ve znamení Berana. Nevím, jestli vám mám blahopřát, nebo vás litovat.

Když Byron napsal, že "Láska je oddělená od života muže, ale je celou existencí ženy," zapomněl na ženu Berana. Třeba si myslí, že láska je celá její existence, ale je příliš zaujatá světem kolem sebe, nemluvě o sobě samé, aby pro ni láska byla začátek i konec života. Dovede se obejít bez muže snadněji než kterákoli jiná žena, kterou potkáte.

Pochopitelně obejít se bez muže není totéž, jako obejít se bez milostného prožitku. Vždy bude potřebovat hrdinu svých snů, po kterém touží její srdce. Může být minulostí nebo velmi vzdálený - nebo se ukrývá někde v mlhách zítřka - ale ona na něj stále myslí v aprílovém dešti. Pronásleduje ji v mysli když napadne první sníh, když uslyší určitou píseň nebo když z nebe sjede blesk. Ovšem není-li její touha naplněna fyzickou přítomností muže, nijak zvlášť ho nepostrádá. Cokoliv on umí, ona dokáže líp - aspoň si to myslí.

Tato dívka si sama otevírá dveře. Také si bez mužské pomoci obléká kabát, bojuje své bitvy, chytá taxíka a zapaluje cigaretu. Udělat si to sama je podle ní nejrychlejší způsob. To samozřejmě nelichotí zranitelnéu mužskému egu. Dívka Beran je odhodlaná se dostat do popředí a jednat první, což zahrnuje i milostné záležitosti. Ze všech slunečních znamení nejspíš převezmou iniciativu ženy v Beranu, zejména pokud muži trvá dlouho požádat o schůzku. A právě v té chvíli ji můžete bezpečně dát najevo své city. Předtím se vystavujete značnému riziku. Musíte na ni jít opatrně. Chce být v milostném vztahu vůdčí silou. Než ji chytnete kolem pasu a políbíte na dobrou noc přesvědčte se, že máte její srdce v kapse. Jinak vám může uštědřit pravý hák do brady a prchat jako vyděšená laň.

Nenechte se mýlit. Důvod jejího útěku není dívčí cudnost. Nemá strach z vašich vášnivých výpadů. S těmi si poradí. Její úprk pramení ze strachu, že se zapletete se zbožňujícím otrokem nebo zamilovaným štěnětem, z nichž by ji každý unudil k smrti. Držte si odstup, nechte ji hádat a máte šanci, že vás sama přitlačí do kouta. Muž, který odolává jejímu kouzlu, ji vždy zaujme. Nemůže pochopit, proč ho neohromila svým nepopiratelným půvabem. Potom nenechá kámen na kameni, aby dokázala, že je žádoucí, dokonce i když o daného muže nemá trvalý zájem.

Dívce v beranu padnou k nohám všichni muži v okruhu sta mil, zatímco její umíněné srdce touží po tom jediném, kterého z nějakého důvodu nemůže mít. Její bojovný duch může být na vás někdy trochu moc, ale nezdolný optimismus a víra v zítřek pro vás budou zdrojem velkého povzbuzení.

Pokud neudusíte její smysl pro romantiku, její věrnost v lásce je nezměrná. Než jí láska přinese štěstí, musí vyřešit Martův věčný konflikt - silnou touhu ovládat svého milence a zároveň přání být ovládána jím.

Musí na vás být hrdá, aby vás mohla milovat. Ale netvařte se tak důležitě a nezapomeňte si všimnout jejího talentu a schopností. I když od vás vyžaduje hodně, vrátí vám dvakrát tolik. Dívka Beran je neskonale štědrá, pokud jde o čas a sympatie, majetek i peníze, ale v lásce nepokrytě lakomá. Je také velmi žárlivá - "co je její, to je její"!

Cítí-li se tato žena opravdu raněná, rázem se promění v led. Její oheň hoří prudce a rychle umírá. Její led může být věčný. Beran touží jen po trvalé lásce.

Postaví svého milovaného na piedestal a očekává od něj, že vyplní její nesplnitelnou představu dokonalosti. Zarputile odmítá vidět jeho hliněné nohy, dokud nejsou tak zablácené, že ani ona si toho nemůže nevšimnout. Nikdy nekritizujte milence, manžela nebo děti ženy Berana, nemáte-li na sobě azbestový oblek. Jste-li skeptičtí vůči jejím plánům a nadějím do budoucna dovede být náročná, sobecká a kousavá. Pokud jí však vyjdete vstříc, umí být i mírná, oddaná a ochotná ke spolupráci.

Protože dává přednost společnosti mužů před ženami a každý muž od devíti do devadesáti ji zahrnuje obdivem, budete mít dostatek příležitostí pocítit ostny žárlivosti. Nepodléhejte jim. Ač má silné vlastnické sklony, od vás si totéž nedá líbit ani na okamžik. Dívka narozená v Beranu vyžaduje absolutní volnost před sňatkem i po něm. Ale nebojte se, až se stane opravdu vaší, bude věrná. Zřídka je schopná milovat dva muže současně. Je na takový klam příliš upřímná. Než si vážně začne s jiným, kromě výjimečných okolností vám dá jasně najevo, že její láska je mrtvá.

Její láska je přímá jako její řeč a jednání. V jednoduchosti jejích emocí je cosi čistého a svěžího, ale často jí přerostou přes hlavu. Možná ji budete muset trochu zkrotit, ale jestli vás doopravdy miluje, přijme to s překvapující povolností.

Ženy v tomto znamení jsou často úspěšné v zaměstnání. Zvládnou téměř každou profesi stejně jako muž, od burzovních spekulací k obchodu s nemovitostmi. Také poutají pozornost ve výhradně ženských povoláních, jako je modelka nebo herečka.

Prakticky neexistuje nic, s čím by si tato žena neporadila. Berani se obvykle zkušenostmi nepoučí. Sice by rozumově byli ochotní, ale jsou disponováni se do všeho vrhat po hlavě.

Nemusíte se obávat, že vaše dívka podlehne svodům sukničkáře. Vůči playboyům je imunní. Mnohem větší nebezpečí pro ni představuje idealista, který bojuje za nějaký ideál, nejlépe předem ztracený.

Ačkoliv to bude vehementně popírat (dělá skoro všechno vehementně), když je nešťastná, čeká, že budete nešťastný také. Když je šťastná, vy byste měl být také šťastný. Pro Berana je láska vzájemným sdílením. Nikdy není sobecká. Udržovat před ní tajnosti ji může dohnat k zuřivosti.

Zraníte-li její pýchu nebo zchladíte její nadšení, téměř jí to zlomí srdce, protože ostatní jí ustavičně dělají právě tohle. Svět odmítá ženu, která mu odmlouvá a která si myslí, že je chytřejší než ostatní. Když zjistí, že ve skutečnosti to není ona, kdo řídí vesmír, v slzách se vám vrhne do náruče, zoufalá a sklíčená. V té chvíli budete mít příležitost ji vidět takovou, jaká opravdu je, bezbrannou a zranitelnou do extrému, navzdory vnější sebejistotě. Není drsná a odolná, jen by taková ráda byla. Obdivuje sílu a zkouší ji imitovat. Něžně ji utěšte a pravděpodobně ji nikdy neztratíte.

Jako s manželkou to s ní nebudete mít jednoduché. Zřejmě bude mít spoustu zájmů, protože domov jí na vybití tvůrčí energie nestačí. Nečekejte, že se z ní stane domácí tvor, který bude štěstím bez sebe u rodinného krbu. Udělá jen to, co je třeba.

Jen zřídka si bude stěžovat na nemoc nebo únavu. Když však trpí bolestí, očekává od vás tuny účasti.

Jako matka dohlédne na to, aby bylo dítě čisté, šťastné, zdravé a milované. Rozmazlovat ho však nebude, za to ho zřejmě naučí věřit v pohádkové skřítky.

Žena v tomto znamení však může být i nepochopitelně výbušná a způsobovat divoké scény. Tento náhlý vztek však roztaje jako led po letním krupobití. Nikdy vůči nikomu nechová zášť, nehledá pomstu, nevyžívá se v sebelítosti nebo zatrpklosti.

Podaří-li se vám přeměnit Berana v jehně, budete mít ženu, která je upřímná a vášnivá, věrná a vzrušující - i když je i trochu impulzívní, panovačná a nezávislá. Dívka Beran vám pomůže najít ztracené iluze a bude mít nezdolnou víru ve vaše sny.

Ohlédnutí za 3. čtvrtinou prázdnin

16. srpna 2013 v 22:11 | quack |  Různé kecy a můj život
3. čtvrtina prázdnin začala bruslemi, které jsem tady už zmiňovala a pak v noci jedním rozhovorem, který urovnal mírný chaos v mém životě (a teoreticky ne jen mém .. ) ... A následující týden přinesl dalších pár zajímavých věcí ...


Kupříkladu jsem si koupila maskáče. Jsem sice občas trochu akční, ale maskáče překvapily pár lidí. Jinak k maskáčům konečně i ešus .. (Cháá, mám svůj vlastní ešůůůůs .. !! .. Ehm .. Ano, v poslední době mi hrabe .. ) A normálně, ta slečna v tom army shopu byla strašně milá .. První jsem myslela, že tam bude nějaký akční děda v maskáčové soupravě, ale to jsem se fakt hodně zpletla ..


No a pak, ve čtvrtek .. Jsem kuchtila .. Muffiny .. Ano, nic složitého pro toho, kdo je někdy dělal, ale pro mě to byly první samostatně dělané .. A taky na to vypadaly .. (Třikrát menší, prapodivné .. ) Ale prý chutnaly dobře ..


Vlastně u muffin ještě zůstanu .. Je tu ještě otázka, proč jsem sakra pekla 36 muffin .. ? No .. Protože mi hrabe. A nebo protože se mi stýskalo po jednom táborovém vedoucím a po Slovensku celkově. A jelikož jsem měla trochu strach se snažit přepadnout nepřepadnutelný tábor, raději jsem upekla muffiny .. Tím se vlastně dostáváme k osudnému čtvrtku 8.8. ... Měla jsem pár úkolů na ten den .. Jeden z nich třeba najít 3 lidi ve vlaku a dojít/dojet s nimi do toho tábora .. A 2 z nich jsem v životě neviděla. Naštěstí jeden z nich je spolužák a všichni tři gentlemani, takže cesta vcelku v pohodě .. (Fakt, často jsem hledala batoh a von ho někdo z nich měl v rukou, aby mi pomohl .. A jednomu z ncih dlužím kofolu .. ) Nejvíc jsem se obávala toho, že mě někde nechají cestou jako nepotřebné zboží, ale nestalo se. Tedy aspoň spolužák zdržoval se mnou ..


Pak někdy o půlnoci jsem konečně uviděla známé místo. Tee-pee okolo placu .. A já si začala zpívat slova "tato noc nebude krátká" ... A měla jsem pravdu .. Byla to hodně zajímavá noc .. Zatímco jsem někdy okolo 0:45 ulehla do cizí postele, v 1:30 byl zavelen "přepáááááááááááááááááááád!" a všichni skákali na nohy .. Nejlepší rozhovor tam (může být trochu zkreslený tím, že od té doby už nějaká doba uplynula):

H: Holky, vstávejte!

D: Přepááád, přepááád!
já: Týká se to i mě?
D: Kdo sakra jsi? Kde je L? Sakra, kdo jseš?
já: Kača .. Kača od L ..
D: Cože? Co tu sakra děláš, kde je L?
H: Kdo sakra jsi? Jdeméééé!A zdrhli .. A já tam zůstala koukat, zmateně, vyjeveně, ospale .. Za chvíli jsem se rozhodla udělat radikální krok - v šortkách jsem vylezla z vyhřátého spacáku a koukla se ven. Kdosi se přibližoval a zrychloval krok .. A sakra, co teď? Pomoc? - moje myšlenky .. Začalo to po mě tuším řvát a chtělo se to na mě vrhnout, ale pak se to vše vyjasnilo a ujasnilo a bylo to .. lepší .. Kdyby noc na to se neopakovalo skoro to samé, bylo by to fajn ..Jinak Slovensko fajné opět a zase .. Prošla jsem si tam místa, na které jsem neměla dojít .. Ale co už .. Vím, že když budu příště něco hledat, tak si mám vzít brejle .. Moje chyba .. Jinak za tenhle týden jsem rozmluvila jedné doktorce cosi za 900 Kč a druhé za 500 Kč .. A přemýšlela jsem .. Beztak zákrok/vyšetření/očkování/cokoli to vlastně mělo být stojí 50 Kč a zbytek jim zůstane .. Jak víme, že to tak není? No a po této úvaze jsem si ozdobila klobouk .. Já jedu totiž zas na Slovensko .. Na tábor .. Jako dítě! A bojím se té sekery, co máme mít, a tak vůbec ... Lidi, držte mi palce .. :D A jelikož mě blog.cz naštval tím, že původní část tohoto článku nemilosrdně smazal a já musela vymyslet lepší závěr .. Informace o mé LTŠ naleznete v závěrečné 4. čtvrtině prázdnin .. Jestli se toho tedy dožiju ..

Masters of Rock 2013

6. srpna 2013 v 14:34 | quack |  Různé kecy a můj život
Ano ... Fakt jsem tam nakonec byla .. Ačkoli jsem v to moc někdy v zimě nevěřila ... Chááá ..


Je fakt, že i když jsem se chtěla na to připravit víc a poslechnout si víc skupin, nějak to rychle uběhlo a já tam jela s tím, že mi jen asi 6 skupin něco říkalo .. A z toho jsem se těšila na tři ... Smutné vcelku .. Ale i tak jsem si to užila. A to nejen v "hříšné žrací zóně" ...


Já vlastně ani nevím, co bych tady měla psát ... Kdo tam byl, tak ví, kdo ne, možná občas těžko uvěří.


Spali jsme ve stanech, vysoko a daleko. Svým způsobem na svahu, protože mi zadek pořád klouzal a nemohla jsem se natáhnout pořádně .. Ale i tak jsem to přežila. Což se možná i divím. Každopádně to šplhání do kopce vždycky v noci .. To bylo fakt škaredé. A co bylo vtipnější, tak většina lidí nosila černé oblečení a samozřejmě ty 4 dny pralo slunce úplně šíleně, zatímco třeba taťka psal, že u nás ve městě furt prší a je hnusně .. Ale je fakt, že bych nechtěla, aby to byly propršené dny ...


No a ke skupinám, .. Hodně lidem to nic neřekne, s tím počítám, a samozřejmě vyčtu jen některé. První se mi vybavili takoví divní týpci a to Leningrad cowboys ... Na ty jsem koukala vcelku vyjeveně. Vcelku hodně vyjeveně. A nevím, zda je ještě někdy chci vidět .. Taky mě moc nezaujala třeba Arkona, ale to bylo možná jen tím, že jsem je slyšela poprvé a nahrané písně možná zní líp .. Kdo ví, zkoušet to nemusím.


Skupina, která mě příjemně překvapila, jelikož jsem ji neznala vůbec, byla Primal fear .. Ačkoli jsem se ještě nedostala k tomu, abych si dala jejich písně do MP3, jednou to určitě udělám ...


Letos tam byli i Lordi. Z těch jsem měla a furt mám trochu strach, i když jsem se nakonec odhodlala a chtěla k nim na autogramiádu, která mi neprošla (totálně zavalení byli .. ), ale trošku jsem bojovala a skákala a viděla jsem pár z nich na vlastní oči a vcelku zblízka .. A nejvíc mě pobavilo, jak Mr. Lordi slintal a vůbec dělal skvělou show .. I s barbie ..


No a skupiny, na které jsem se těšila? To byly Rage, Powerwolf a Avantasia. Rage byli bezkonkurenční, s tím, že si tam dotáhli i orchestr ... Masakr. Ti doufám, že k nám ještě někdy zavítají, protože vidět je jednou bylo málo ...


Powerwolfy jsem viděla už taky vcelku zblízka, protože hned po nich hrála Avantasia a já prostě musela být "v kotli" a nebo blízko něj. A tak jsem skončila asi v 8. - 9. řadě. A jejich koncert taky nezklamal. Nejvíc se mi líbilo, jak kytaristům vlály vlasy .. Né, dobře, líbil se mi celý koncert, až na toho jednoho úchyláka za mnou, co se občas ke mě tisknul. I na vlky prostě jednou musím zas. Pobavil mě zpěvák, když uváděl píseň a říkal něco ve smyslu, že v ČR je spousta krásných holek, ale že následující píseň není pro ně, ale pro chlapy a zahráli Ressurection by erection .. (pro neangličtináře a lenochy - vzkřížení erekcí .. ) Mimochodem, taky dobrá píseň ..


No a skupina, kvůli které jsem na MoR vůbec chtěla byla úplně poslední .. V neděli kousek po deváté začala .. Avantasia .. Jeden z největších zážitků pro mě byla moje nejoblíbenější píseň, jež mě provází už dlouho a většinou, když někam jedu, pustím si ji .. Nebo když je mi smutno, nebo když je mi fajn .. Prostě už se mi asi neoposlouchá .. Lost in space .. Celý kotel začal řvát text písně, Tobi byl zase totálně unešen ... Ale samozřejmě nešlo jen o tu píseň. Pro mě byl sen vidět a slyšet Tobiho Sammeta, Boba Catleyho (což je mimochodem vážně starý pán, ale má svoje kouzlo .. ), Erica Martina (který vypadá, že je mladší, než doopravdy je), Amandu Somerville (kterou jsem dlouho neměla ráda, ale je to vlastně dost fajn slečna/paní (?) .. ), Michaela Kiskeho (u kterého nikdy nevím, co napsat) a další a další .. Jen mě mrzí, že Ronnie Atkins měl jakýsi úraz, a proto nepřijel. A že ta zatracená trika byla jen pánská a že se malé velikosti vyprodaly rychlostí blesku! .. Ale to je jedno, odnesla jsem si hrnek a triko úplně jiné. Jen me mrzí, že se Avantasia v poslední době trochu kazí. Ale od dubna jsem věděla, že nemám čekat nic moc extra, takže žádné zklamání nebo tak se nekonalo .. Vlastně jen příjemná překvapení. (A to i když mi nezahráli jednu další oblíbenou píseň .. )


Teď jen doufám, že Tobi nezanevře na svou hudební kariéru a nepustí Avantasiu a nedej Bože i Edguye k vodě .. A třeba na MoR nebo prostě někam zase přijede .. A vezme s sebou skupiny jako Stratovarius, Sonata Arctica, Hammerfall, Powerwolf, Rage, Bling Guardian a další .. Joo, to by byli Mastři ..


Slova na závěr? Vizovice mi dloooouho chyběli, protože mezi těmi lidmi v černém jsem se občas cítila jako doma .. Pročítat a hledat trika s oblíbenými skupinami, to jen tak nemůžu, protože metalistů zas tolik nepotkávám. A dostat časopis zadarmo .. Proč ne .. A poznat další skupiny a poslechnout a vidět ty známější skupiny ... Velký zážitek. Jestli tady budu za rok, tak určitě jedu zas. I když vlastně asi bude záležet na skupinách, co tam budou .. Nebo ne?

2. čtvrtina prázdnin

6. srpna 2013 v 13:52 | quack |  Různé kecy a můj život
Možná trochu opožděně, protože jsem měla menší trable s blogem, které sice přetrvávají, ale aspoň jsem schopná se dostat na stránku na nový článek, ale stejně tady chci něco málo z druhé čtvrtiny prázdnin napsat.


Budu muset u toho asi trochu přemýšlet, co že se vůbec dělo, ale tak .. Aspoň mozek nezleniví ..


Matně si vzpomínám, že tam někde okolo 18. - 21. byli Coloursi, na které jsem teda nešla, protože to není moc můj styl hudby a navíc jsem byla švorc, takže bych si je nemohla dovolit, ještě s tím, že jsem týden před tím byla na MoRu ... Ale to nemění nic na tom, že mám od tama kachnu (děkuji .. ), teda po dlouhém krutém boji zůstala u mě ..


Než jsem se nadála tedy byla neděle 21. 7. a já musela jet pryč z domu .. S báglem .. Na příměstský tábor .. Jako vedoucí!! Mé nervy měly občas na mále, ale zvládla jsem to .. Když jsem už nemohla, tak jsem si buď sedla a poslouchala ostatní, nebo si začala povídat s nejmenšími, protože to jejich štěbetání mě prostě bavilo .. K večeru jsem se bavila tím, že jsem hledala človíčky s repelentem, které jsem pak k sobě přitáhla a komáři měli aspoň trochu po srandě .. Teda pokud si děti jen nedělaly srandu a nechtěly jen obejmout .. Potvory ..


Užila jsem si s nimi vcelku dost legrace. Navštívili jsme s nimi Hradec nad Moravicí a dokonce jsme došli na Opičárnu místo na Tarzanii .. Tož stává se .. I těm lepším .. A nezapomenu jen tak na to jedno ráno v 6 hodin, kdy děsně začal bít nedaleký kostel, probudil celé moje tee-pee a já se modlila, aby spaly ty holky dál a nechtěly vstávat .. (Šla jsem spát asi v 1 ráno, takže jsem si chtěla ještě na chvíli pospat .. ) A ony fakt potom spaly dál!


A některé nekonečné otázky na mou osobu ... Ááá .. ! Z toho jsem postupem času už šílela ... Ale stejně bylo nejlepší, jak mi uvěřili, že mé příjmení je Quacková .. Jen nevím, proč se jim nezdálo, že osoba, s kterou jsem tam trávila mnoho volného času, je můj bratr .. Nebo možná vím?


Jo a taky budu vzpomínat na ten úžasný dřez, který když jsem umývala těch 30 talířů a podobně mě vždy slil a to pořádně .. Je fakt, že mi nebylo aspoň moc vedro, ale mít slité kraťasy a část bříška, ... To není pěkné .. Naštěstí na černé to nešlo moc vidět ..


Vlastně momentálně přemýšlím, zda jsem tam měla nějaký trapas, protože já a netrapasit nejde moc k sobě .. A nic mě nenapadá .. Co si pamatuju, tak se mi snažila nějaká myš/krtek/něco provrtat pod zadek, ale nepodařilo se ji/mu to .. Ale o důvod víc, proč nenavštěvovat aquaparky ... Prostě .. Nemám je ráda .. Nemluvě o té studené vodě .. (Klepala jsem se vážně hodně a vážně dlouho .. )


No ale už nechám příměstský příměstským .. Hned po něm jsem byla lákaná na přepad jednoho tábora, ale vzdala jsem to. Neumím přepadat a bojím se trochu přepadat a navíc bych komplikovala všechno asi, protože nevím, zda jsem měla s sebou všechno, co bych potřebovala.


A další týden jsem si už jen tak lenošila ... Jela jsem dělat tiramisu a skončilo to, že má návštěva se trochu protáhla .. Ale tak když mě nikdo nevyhazoval a doma jsem nikomu nechyběla .. Proč ne .. Pak jsem po dvou až třech letech měla chuť na brusle a tak jsem vytáhla člověka, který stal na bruslích podruhé (?) v životě u haly a čovedče .. Fakt jsme bruslili. A třeba půjdem někdy zas ...

No a pak už bylo 1. 8. ... A další události tedy budou napsány, až se stanou ..

Jo a ještě fotka s dětmi z příměstského .. Taková malá rodinka jsme byli .. :D (Snad nevadí, že to zveřejňuju takhle .. )