Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Červen 2013

Fanklub skupiny Edguy, projektu AVANTASIA a nebo rovnou T. Sammeta

3. června 2013 v 19:29 | quack |  Různé kecy a můj život
Nevím, zda jsem tady na blog někdy dávala vůbec nějakou reklamu, ale časy se mění. Navíc tohle je podle mě pro dobrou věc.


První tady chci pozdravit milou slečnu s přezdívkou Amaranthes, která celý nápad dostala a pustila se do realizace.


Teď už ale přímo k tématu .. Jak název článku napovídá, jedná se mi o jeden fanclub. Fanclub oblíbené skupiny, projektu a vůbec člověka, kterého neznám a přece o něm vím mnohé. Taky mi hodně pomohl, jeho písně mi dodávaly energii vždy, když byla potřeba a díky jeho hudbě jsem poznala pár super lidí. A vůbec, každý, kdo poslouchá Edguy nebo Avantasiu si s nimi spojí něco jiného, něco, co jim pomohlo, krásné zážitky, a podobně. A třeba se tady právě najdou lidé, kteří je znají a chtěli by Tobimu za něco poděkovat. Pro ně, ale i pro ostatní mám tady tedy odkaz. Jedna se o skupinu na světoznámém Facebooku.

Kdo se přidá, bude mít možnost se zapojit do dárku právě pro Tobiho a nebo na realizaci webu - českého fanklubu, kde by byla i historie, překlady, texty, alba, lidé, kteří v Avantasie nebo Edguyích jsou či byli a tak podobně .. Byla by s tím velká práce, proto čím více lidí, tím lépe. Možná se nám tím otevřou nové možnosti a třeba se jednou s Tobim i osobně pobavíme .. Kdo ví .. ?

Každopádně se vůbec nebojte přidat i Vy, kdo znáte jen nějakou píseň a né úplně všechny. Snažíme se nasbírat lidi, aby se dalo začít s tím webem a domyslel se dárek. Určitě si jako zpěvák zaslouží povzbudit, aby s kapelou a projektem nesekl, protože jako každá skupina má nějaké ty lidi, co je nemusí. Myslím, že by se mělo dokázat, že i v Česku se najdou lidé, kteří si bez jeho hudby nedokáží už život představit a fandí mu.

A jelikož mi tímto došla slova, tak to je asi vše ...