Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Moje praxe 7/10

28. května 2013 v 17:56 | quack |  Deník obyčejné středoškolačky
Jestli jsem včera měla co napsat, tak dnes už opravdu nemám .. Paní doktorka sice byla přítomna, ale potkala jsem ji, až když jsem odcházela .. Šla jsem totiž rovnou tam, kde jsem byla včera a měla jsem slíbenou elisu, která se nakonec nekonala.


Sedla jsem si tam zase na tu mou oblíbenou židličku a koukala. Pročetla jsem si párkrát názvy nějakých složek, občas se zaposlouchala do písní z rádia a přemýšlela jsem o kravinách. Pak na mě promluvila jedna fajná paní (spíš už taková fajná babička) a dala mi 5 stojánků, že mám doplnit špičky. Tak jsem poslušně potichu doplňovala a bylo mi fajn. A jen 2 mi spadly na zem a musela jsem je odložit ... !


Baby tam byly tentokrát jen 4, ale občas se tam přimotaly i nějaké dvě z jiného oddělení, kde jsem asi ještě nebyla, protože mi nebyly povědomé. Třeba se s nimi víc seznámím zítra. To mám totiž domluvené s paní doktorkou jakési oddělení, kde se něco zkoumá z kostní dřeně a trochu se tam bojím jít. Ale snad to bude fajn. Jen ta představa, že nějaký chudák tam musel si nechat odebrat dřeň je fuj.


Když mě pak propustily někdy po půl desáté, převlíkla jsem se a jelikož jsem měla čas, tak jsem našla paní doktorku, nebo teda spíš její ruku a pak až celou paní doktorku a chvilku s ní pokecala. Neviděla jsem ji od pátku no .. A pak už o mě nebylo ani vidu ani slechu .. Doma jsem pak napsala ještě mail do školy, kvůli té smlouvy, která se pořád nějak asi nenašla a tím můj pracovní den skončil ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama