Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Moje praxe 6/10

27. května 2013 v 18:57 | quack |  Deník obyčejné středoškolačky
Ráno jsem se nějak opět dopravila na polikliniku, kde jsem zjistila, že moje paní doktorka dnes vůbec nepřijde, že má jednání nebo něco v tom smyslu .. A že tedy mám jít, kam chci .. A nebo tam, kde jsem byla v pátek .. (To bylo méně nápadné, tak jsem zalezla na imunologii .. )


Přišla jsem tam teda a nikde nikdo, .. Jen jedna paní, tak jsem ji řekla, proč tam jsem a ta mě tam nechala. Po chvíli dorazily ostatní baby a přemýšlely, co se mnou.. Po půl hodině mě daly k nějaké další slečně, ať koukám, jak připravuje jakési sklíčka.


Celou tu její práci jsem vůbec nepochopila.. Jediné, co jsem pochytila je to, že se vzorek má nějak navázat kupříkladu na nějakou vrstvu z opičích jater ..


Dál se mi tam snažily vysvětlit, proč mám studovat školu, kterou mi navrhovaly a kam pak jít pracovat a snažily se mi znechutit mou nynější školu a říkaly, že je úplně k ničemu .. Zvláštní bylo, když jsem zjistila, že slečna sedící vedle mě vystudovala tu samou .. Ale občas ji bránila to jo .. Jenže studovala jiný obor, takže moje nebohé lyceum občas taky topila, i když jsem ho bránila ..


Každopádně jinak jsem tam stejně neměla co dělat, tak na mě hodily pytlíky se špičkami na pipety a doplňovala jsem stojánky. To mě na nějakou dobu zabavilo. Mezitím se debata posunula k postelím a 2 slečny si tam na netu prohlížely nějaké a zkoumaly, kterou si ta jedna z nich má koupit. Jakože ano, pracovní morálka je tam úžasná .. A ve středu a čtvrtek tam mají mít nějakou kontrolu nebo něco, tak jsem zvědavá, jestli mě schovají, nebo co .. Nemám správnou obuv, kalhoty ani nic .. Ale za to já nemohu, když tak normálně nepracuji ..


Každopádně hned po tom, co slečna několikrát cosi udělala s nějakými sklíčky a vzorky a zkumavkami a se vším, tak mi řekla, že můžu jít .. Ale nemohla jsem zmizet tak rychle, jak bych chtěla .. Zdžely mě ostatní a přemýšely, co se mnou zítra .. A dohodly se, že tam zítra přijdu a kouknu zase na nějakou elízu (možná konečně pochopím princip a tak vůbec .. ), jen nevím, co na to doktorka, ale ta stejně většinou neví, co se mnou .. Ale stejně ji musím najít kvůli smouvy .. Tak uvidíme ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama