Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

There is no rose without thorns

19. ledna 2013 v 12:48 | quack |  Různé kecy a můj život
Není růže bez trní, stejně jako radosti bez bolesti ...

Vlastně mi tohle téma vcelku dobře padlo pod ruku. Zrovna včera se totiž zhroutil jeden můj sen, ale já se stále dovnímám, že si ho splním. Takže zatímco teď prožívám vcelku bolest, tak pak budu mít určitě ohromnou radost.


Sen, který mi padl, nebyl nijak nemožný, podle mě byl vcelku jednoduchý - dostat se na jeden festival a vidět hlavně jednu skupinu, kterou mám strašně moc blízko srdce. A s tím, že vlastně už neměli v plánu vystupovat, tak zjištění, že budou u nás v ČR, bylo prostě ... Byl to úžasný pocit. Viděla jsem se okamžitě u pódia ..


Jenže jsem prostě blbá, takže jsem věřila kámoškám, že tam se mnou vážně pojedou. Ono, když začne kamarádka jásat, že tam bude i její oblíbená skupina a vidět je je jeden z jejích snů, tak si prostě říkáte, že udělá taky mnohé, aby se tam podívala. Bohužel mi to odvolala ... Kde se ztratilo její nadšení, to netuším. Za zlé to nikomu z nich nemám. Jsem chápavý člověk. Jen mě to moc mrzí.


Abych se vrátila trochu k tomu tématu. Ten festival je pro mě jako ta růže. Krásná, úchvatná, trošku drahá, ale stejně jedna z nejlepších věcí, které se mi kdy postavily do cesty životem. (Jo, zní mi to blbě, zas takový básník nejsem, abych používala taková slova .. ) Každopádně každá růže má své trní, takže mi bylo jasné, že se nějaké trable naskytnou ... Že má ale takhle obrovitánské trní, to jsem nečekala ... Tedy, ... Možná trochu ano, protože se mi nedaří víc věcí.

Ale stále hledám nějaké nářadí na to, abych tu růžičku toho trní zbavila. A nečekám, že pochopíte tenhleten můj sen, protože je vcelku ... Dětský. Ale neberte mi ho ... Své sny jsem tady už jednou psala. A tento tam je - Chci jít na koncert skupiny AVANTASIA ... A toho se držím, protože naděje umírá poslední a já často čekám na zázrak ...


A protože Avantasii vede můj oblíbenec ze skupiny Edguy, tak ..


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdenni Zdenni | 22. ledna 2013 v 23:41 | Reagovat

Já bych jela moc moc mooooc ráda, jenže mi nějak nebylo řečeno, že jsem zvaná :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama