Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Ohlédnutí za rokem 2012

2. ledna 2013 v 16:38 | quack |  Různé kecy a můj život
Rok 2012 byl divný. Vůbec nevím, jak začal, krom toho, že teda asi lednem. Co se koukám do historie, tak jsem sestavila se spolužačkou první theremin. Vlastně asi první funkční věc, kterou se mi kdy s někým podařilo sestavit. ... Vydával zvuky a o to šlo. Takže ten rok začal vlastně vcelku s úspěchem.

Únor byl samozřejmě taky akční měsíc. Narodilo se nám 5 malých křečků čínských. Pocit a radost neuvěřitelná .. Občas s nimi byly stresy, když nám jeden utekl a já s maminkou jsme ho naháněli až za sporákem. Ale chytli jsme ho a vrátil se k mamce a sourozencům.
V březnu se stalo asi hlavně to, že jsem oficiálně byla prohlášená za dospělou, když jsem slavila své osmnácté narozeniny ... (Oj, jsem stará .. )

(Pro celý článek rozklikněte.)

V dubnu jsem přežila výlet se třídou na Pálavu a za dva týdny podstoupila mou první operaci v životě. Zbavila jsem se ortézy, ale kolenu se mi zdá, že to extra nepomohlo. No, aspoň vím, jaké to je mít oranžovou nohu, být v narkóze a poznala jsem 4 úžasné holky .. Jo a dooslavila jsem své narozeniny s rodinou. Z nemocnice jsem byla odvezena v ten den, kdy měli přijít ...
V květnu jsem se úspěšně zbavila stehů a po nějakém tom týdnu se vrátila do školy, abych dopsala všechny testy. Taky jsem se podívala na Báňskou vysokou školu, abych podpořila spolužačku v SOČce. (Středoškolská odborná činnost) Tam jsem mimo jiné poznala Adveeho, což je jeden úžasný robot, který si mě oblíbil. Fotku bohužel nemám.


V červnu jsem se víceméně úspěšně vrátila ke kolu. Byla jsem na "rehabilitační" dovolené s rodinou a přáteli.
Taky jsem začala procestovávat zase naši Zem. Koukla jsem se do Francie a do Velké Británie. Jen to bohužel byl strašně krátký výlet.
K červenci mohu říct, že byl pro mě vcelku nudný. Žádná zajímavá akce nebyla. Pro hodně nudy jsem si obarvila půlku hlavy na červeno. (Sranda, to jsem plánovala dlouho předtím.) A taky jsem byla po delší době s rodiči na kole.
Srpen byl pro mě na chvíli pracovní. Začala jsem chodit ke strejdovi na brigádu, kde jsem povětšinou byla se sestřenkou a nebo sama v obložení chlapů z dílny. Byla celkem sranda. Odnesla jsem si dvě jizvy od psa, zarazila jsem si asi 10 hřebíků do boty, kterou jsem nakonec i zespod obarvila, a podobně.
Za vydělané penízky jsem si pak koupila MP3 přehrávač, a později v září Jeden prsten z Pána prstenů. V září jsem taky úspěšně nastoupila do třetího ročníku na střední škole, začala jsem si zas zvykat na školní tempo, pomalu jsem pozapomínala na druhák, který se skoro celý nesl v duchu drog, což je na trochu delší vyprávění. Taky jsem začala na dva a půl měsíce chodit na kurz znakového jazyka, který mi pomohl nahlédnout do života neslyšících a poznala jsem další úžasnou osobu.

V říjnu jsem se po dlouhé době podívala zase do Orlové, kde bydlí spolužačka a navštívila jsem asi první metalový obchod. Koupila jsem první metalové triko (i když pro bráchu) a získala jsem asi první fotku v truhlíku.
V listopadu jsem si zkusila zasoutěžit se spolužačkami v požárnictví. Nevyhrály jsme, ale poznaly jsme úžasnou paní, dozvěděly jsme se spoustu zajímavých věcí a za 18 dní jsme zvládly udělat nemožné. Taky jsem byla na šlusce od kamarádky a zjistila jsem, že si po roce od tanečních nepamatuji některé tance. Samozřejmě se to doladí.


Prosinec byl pak už vcelku klidný. Pokud tedy berete šílené shánění dárků za klidné. Navštívila jsem sama opět metalshop, tentokrát sama, koupila jsem SOBĚ první metalové triko, dostala úžasné dárky, jiné jsem nadělila a s kamarádkou oslavila s vaječňákem nový rok. Bylo to trochu nepodařené, když mi pukl lampion štěstí a nešly zapálit prskavky, ale doufám, že to neznamená, že rok 2013 bude pro mě nevydařený. To ať ani nezkouší!


Jinak co chystám na tento rok? Nějaké ty koncerty, koupení glád, snad i to tetování, udělat řidičák, dojít do čtvrťáku a určitě ještě spoustu dalších věcí, které přijdou nečekaně .. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dena Hviezdička Dena Hviezdička | E-mail | Web | 2. ledna 2013 v 16:53 | Reagovat

Celkom zaujímavý rok.

2 Kačka Kačka | Web | 2. ledna 2013 v 18:59 | Reagovat

Nenudila jsi se :D koukni prosím na muj nový blog, budu ráda :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama