Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Dancing with tears in my eyes

6. ledna 2013 v 20:45 | quack |  Písně (Edguy a Avantasia)
Nějak se mi nechce věnovat celý článek mým prapodivným náladám za posledních 14 dnů .. Ale tak svou Vánoční depresi mám snad už za sebou. Snad. Spíš jsem zmatená. Byla jsem pozvána na čaj a mám slíbený tanec. Zjistila jsem, že věci kdysi tak jasné už vůbec jasné nejsou. Přišla jsem na to, že jsem asi pro všechny stále větší debil. Jako já vím, že jsem blbá, takže žádná novinka, spíš mě překvapuje, že mi to někteří naznačují až teď.

Ale zas jsem se přesvědčila o tom, že se dokážu chytit fakt hodně věcí. Tetování, fesťák, no a nyní cestování - chystám se za rok na 3 měsíce do UK a pak za 5 let (to nepřežiju takovou dobu) do USA na 13 měsíců. Tak snad tam bude fajně, protože se mi zdá, že ČR je pro mě víc a víc nehodící se. Občas. Je smutné, že se nejspíš snažím utéct jen sama od sebe, ale co už ..


A jinak toto není depresivní článek. Ne!

A teď písnička z názvu článku.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama