Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Who am I?

18. listopadu 2012 v 19:50 | quack |  Různé kecy a můj život
Já ... Já jsem jen prostá obyčejná holka. Zřejmě nejsem ani v ničem zajímavá a to mi vyhovuje. Občas. Někdy se snažím strhnout aspoň trochu pozornosti, protože mě nebaví být stále přehlížená. Jednou z věcí, kterou si vyžaduji pozornost, je moje barevná hlava (napůl černá a napůl červená). Líbí se mi, jak se ještě stále občas někdo podiví, co to mám na hlavě. Ačkoli nemám ráda, když se okolo mě shromáždní víc než 8 lidí, je to na mě moc. Nemluvě o tom, když mám cosi prezentovat nebo jen tak vyprávět například před třídou.

Bojím se fakt hodně věcí. Spíš jakékoli blbosti. A často blbosti i říkám. Někdy to jsou přeřeky, jindy nikoli. Mám ráda ten pocit, že někoho umím rozesmát. Jen mi je nepříjemné, když se někdo směje přímo mi, když udělám něco špatně. Umím si ze sebe udělat srandu, ale nechtěné trapasy, které mi pak opakuje celá rodina, ... Z toho mám jen deprese.

Mám ráda zvířata, i když se mi některé vyloženě nelíbí - malá prasátka, sloni, hrošíci, koni, ... S tím na mě nechoďte. To takový husky, yorkshir, potkánek, kočka, papoušek, .. To jsou krásná stvoření!

Když jsem u zvířat, zmíním se o škole - studuji chemickou. Asi Vám unikla souvislost - jsem na přírodovědném lyceu. Zatím nevím přesně, co bych chtěla dělat dál, možná ekolog, či kynologie v Praze, ale stále by mě lákalo i nějaké překladatelství, i když to mi už asi zcela nevýjde. Ale angličtinu mám ráda. A asi to na mě jde občas vidět.

Když jsem u budoucnosti, mám jisté, třeba mírně praštěné sny. První je takový fajně holčičí - chci jít na koncert Avantasie a nejlíp i skupiny Edguy, protože Tobias Sammet je nejlepší. A chci jeho podpis a fotku s ním, ať můžu v klidu zemřít. Ale nemyslete si, chci na ty koncerty jen pro něj - pro ně všechny. Bez kytaristy a bubeníka a podobně by to nebylo ono, Tobi zpívá sice dobře, ale ten podklad tam musím mít. A jsem momentálně ráda, protože za 8 (!) měsíců Avantasii uvidím a uslyším! (A to si pište, že mi to nijak nepadne a budu tam s nejlepšími lidmi, které znám!) Jen mi bude strašně smutno, že mi to tak rychle uteklo ..

Další sen je navštívit pár míst - Řím, Nový Zéland, Rock of Cashel v Irsku, Skotsko a Norsko či Švédsko. A v budoucnu bych nejlíp bydlela v Anglii nebo v Norsku, ale s tím to bude asi složitější. Ale nic není nemožné. Chce to jen bohatého, nejlíp aspoň trochu anglicky mluvícího manžela, a všechno bude. Heh. S tímto snem bych spojila i to, že chci mít huňatou kuličku - Huskyho. Nejlíp ještě i s nějakým malým bobanem, jako je yorkshir, ale to už není nutné ..

Jinak žádné extra velké koníčky nemám. Občas si přečtu nějakou knihu, zkouknu film, zabrnkám si na kytaru, zopakuji si nějaké znaky ze znakové řeči, poslechnu si písničku, něco si přeložím, něco napíšu, ... Chtěla jsem zase začít plavat, ale když dnešní doba je tak líná ...

Momentálně mě nějak ani nenapadá, co tady ke mě ještě napsat .. Politický názor? A copak já vím? Jde to mimo mě. U voleb jsem dala hlas straně, o které jsem měla referát a tím to pro mě haslo. Náboženství? Upřímně, věřím tomu, že nějací Bohové jsou. Ať už z Řecka, Egypta, či severu, Číny, Indie, .. Prostě jsou. A nebo jsou vesmírné síly kosmické. Ale něco prostě je. Jen stále nevím, čemu mám věřit - je kříž vážně destruktivní? Co se občas koukám na různé fotky, chtěla bych třeba jeden velký černostříbrný nosit na krku. Je nějaké peklo? Nebo se převtělím pak do zvířete? Stromu? Kamene? Nevím. Nevím, prostě nevím. Ale ať je to jakkoli, snažím se nebýt v životě zlá, ačkoli mám v sobě hodně vzteku a zloby. Na osud třeba taky věřím. Snad i na karmu. Věřím i na to, že se dá pracovat s energií. Věřím i na to, že všechny pověsti a mýty a legendy jsou aspoň v něčem pravdivé. Proč by třeba nemohl žít Minotaurus? Proč by jednou nemohl nastat Ragnarok? Proč by tam někde v podsvětí nebyl Kerberos? Mám prostě ráda všechny ty mytologické příběhy ...

Na závěr mohu už jen napsat, že je tady zbytečné psát něco z mého života nebo o mě. Každý si stejně udělá na mě svůj názor. Pro každého jsem v něčem jiná - ukecaná, tichá, spolehlivá, kamarádská, nepřátelská, lstivá, sympatická, chytrá, blbá, mrcha, nevychovaná, skromná, zakřiknutá, s názorem, nebo třeba bez názoru .. A já to nikdy nikomu neberu ... Mějte se ... :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 chs-animal-love chs-animal-love | E-mail | Web | 18. listopadu 2012 v 20:01 | Reagovat

Tak to já jsem strašně ráda středem pozornosti :-D

2 quack quack | Web | 18. listopadu 2012 v 20:17 | Reagovat

[1]: Každý je jiný .. :-)

3 Jasmine Jasmine | Web | 18. listopadu 2012 v 20:57 | Reagovat

jen prostá obyčejná holka s hlavou červeno-černou, studující chemické lyceum :))). Už to je samo o sobě dost neobyčejné :). Studuješ znakovou řeč?

4 quack quack | Web | 19. listopadu 2012 v 18:02 | Reagovat

[3]: Jsem prostě obyčejně neobyčejná .. :-) Umím jakési základy .. :-) Chci v ni  pokračovat, ale bohužel se mi to momentálně nevleze do volného času ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama