Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Říjen 2012

Something is wrong

25. října 2012 v 21:13 | quack |  Různé kecy a můj život
Dávno si nemyslím, že svět je místo klidu a pohody. Svět je zkažený. Jen by mě zajímalo, kdy to začalo? S příchodem prvního případu, kdy člověk použil zbraň na jiného člověka? Když popravé něco zničil? Nepřijdu na to, ale vědět bych to chtěla.

Popravdě, když jsem si v pondělí přečetla téma týdne, tak jsem odmítala cokoli napsat, protože jsem nevěděla, co bych vlastně pod slovy "něco je špatně" chtěla vyjádřit. Nebýt mých dnešních obchůzek po doktorech, nechala bych to plavat.

Možná to znáte, jdete k doktorovi, doufáte, že tam bude málo lidí a pokud možno vůbec nikdo. Já měla tu čest najít v čekárně 2 maminy s dítky. Řekla jsem si, že se tam nezdržím, že jen řeknu, že potřebuji žádost na oční a na ultrazvuk ledvin a pofičím. Ale to jsem se spletla. Sestra mi řekla, že mi to hned vypíše, ať se posadím u ní. Tak jsem si sedla a čekala. Sestřička poslala tu jednu maminku s dítkem k doktorce do vedlejší místnosti a já si naivně myslela, že mi vypíše ty žádanky.

Sestra si sedla, chňapla nějaký časopis a začala si číst a zpívat píseň z rádia. Dokonce ignorovala, že zvoní telefon. Po nějaké minutě se odhodlala ho vzít, ale to už volající vzdal. Řekla jen: ,,Tak nic."

Nechápavě jsem na to koukala. Pak se ale objevila doktorka, poslala maminku pryč a začala klábosit se sestřičkou ..

Pak si mě všimla, pozvala mě do ordinace, pokecala se mnou o tom, proč tam jsem a kam půjdu dál a šla jsem zas za sestrou, u které se mezitím natřasovala nějaká baba, co se ji snažila vnutit nějaké gely a krémy pro děti. Tak jsem si sedla, čekala, zpívala si, a pak mi konečně sestra dala ty žádanky a já se po hodině sezení u ní mohla zvednout a odejít. Mezitím jsem ale ještě zaslechla její slova, jak strašně nestíhá brát telefony, protože má fofr. Vystoupila jsem a tam bylo nějakých 10 lidí. Házeli na mě vražedné pohledy, protože si mysleli, že jsem je zdržela já. Heh.

Tak mi připadá, že v té ordinaci je něco špatně. Možná jen přístup jedné osoby, možná dvou .. Možná mi to tak jen připadalo, ale čekat hodinu na dva blbé papíry mi přijde trošku .. Pošahané. Každopádně stává se. Jednou jsem v čekárně seděla od půl osmé, do půl 12. To mi přišlo horší, protože jsem byla nemocná a nebylo mi nejlíp.

Ale co si budu stěžovat. Někteří jsou na tom ještě hůř .. Ale tu sestru mám občas vážně chuť vylískat, protože to není možné ..