Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Všehochuť

2. března 2012 v 20:33 | quack |  Různé kecy a můj život
Nějaké zmatené to u mě je poslední týdny. Otázka je, za co všechno mohu já a za co už ne.

Mám nový mobil. Díky něj jsem poznala jednu hodnou paní v prodejně, která mě a mého taťku viděla asi 4krát v rozmezí 6 dnů. No nikdo z nás si nestěžoval, jen já jsem byla trochu nešťastná. Ono když máte nový mobil a téměř nic v něm nejde, tak Vám to úsměv neučaruje ... Naštěstí je to už v pořádku.

Pak se mi dokonce podařilo zhubnout pár kil, které jsem sice už nejspíš zase nabrala, ale tak pro ten pocit, že jo. No, střevní chřipka je prevít. Naštěstí mi náladu zvedli moji malincí křečíci, kteří se nám narodili a dělají kraviny. Lezli jsme díky jednomu i za mrazák, protože jsou rychlí a malí a prolezou mřížkami klece. Potěšilo to. Naštěstí jsou všichni, i když už né na dlouho, protože zítra nás jeden opustí a v pondělí druhý a zbylí tři asi v průběhu týdne taky .. Bude se mi po nich stýskat.

No, pak tady jsou takové kraviny, kdy nevědomky ukazuji výstřih, aniž bych to vlastně nějak zvlášť chtěla. Ale tak klukovi to snad nemusí vadit, né?

No a včerejší makovec. Mám na škole asi nepřítele nebo já nevím. Stalo se Vám už někdy, že si poklidně sedíte v jídelně a na tác Vám přistane cizí jídlo? No, ... Stalo se mi to včera a nevím, kdo byl ten, který měl o mě strach, že jsem třeba moc štíhlá a mám ještě jíst. Každopádně děkuji.

Jo a ještě jedna věc! Hráblo mi už asi úplně. Začala jsem dělat čtenářský deník na maturitu. 5 vypracovaných knih mám odevzdat v květnu no a prosím - je začátek března a já mám už 3. ... A snad už brzy bude i ta čtvrtá a pátá a já budu mít aspoň totok z krku .. Ale nechápu tato svá období - někdy se mi nechce dělat vůbec nic a někdy jsem zas až moc aktivní ... Tuším, že by ta aktivita byla dobrá přes celý rok, ale asi bych tak byla ještě víc unavená, počemž netoužím ..

A co Vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdenni Zdenni | 9. března 2012 v 21:49 | Reagovat

JOOOOOO! Lítající makovec, to byl úchylný obdivovatel :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama