Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Březen 2012

When I´m gone

26. března 2012 v 17:51 | quack |  Texty písní a videa
Super písnička se super klipem od super filmu .. Kdykoliv tento klip vidím, chce se mi zas brečet, když Vé umřel .. :/


Nigredo

10. března 2012 v 13:43 | quack |  Texty písní a videa
Občas se mi prostě chce vrazit hlavou do zdi. Asi to bude tím, že svět třeba není tak růžový, jak mi bylo říkáno, když jsem byla malá. Vždycky se najde nějaký debil, který mi to s radostí dokáže ..

Jinak vynikající píseň od Landy ..


Všehochuť

2. března 2012 v 20:33 | quack |  Různé kecy a můj život
Nějaké zmatené to u mě je poslední týdny. Otázka je, za co všechno mohu já a za co už ne.

Mám nový mobil. Díky něj jsem poznala jednu hodnou paní v prodejně, která mě a mého taťku viděla asi 4krát v rozmezí 6 dnů. No nikdo z nás si nestěžoval, jen já jsem byla trochu nešťastná. Ono když máte nový mobil a téměř nic v něm nejde, tak Vám to úsměv neučaruje ... Naštěstí je to už v pořádku.

Pak se mi dokonce podařilo zhubnout pár kil, které jsem sice už nejspíš zase nabrala, ale tak pro ten pocit, že jo. No, střevní chřipka je prevít. Naštěstí mi náladu zvedli moji malincí křečíci, kteří se nám narodili a dělají kraviny. Lezli jsme díky jednomu i za mrazák, protože jsou rychlí a malí a prolezou mřížkami klece. Potěšilo to. Naštěstí jsou všichni, i když už né na dlouho, protože zítra nás jeden opustí a v pondělí druhý a zbylí tři asi v průběhu týdne taky .. Bude se mi po nich stýskat.

No, pak tady jsou takové kraviny, kdy nevědomky ukazuji výstřih, aniž bych to vlastně nějak zvlášť chtěla. Ale tak klukovi to snad nemusí vadit, né?

No a včerejší makovec. Mám na škole asi nepřítele nebo já nevím. Stalo se Vám už někdy, že si poklidně sedíte v jídelně a na tác Vám přistane cizí jídlo? No, ... Stalo se mi to včera a nevím, kdo byl ten, který měl o mě strach, že jsem třeba moc štíhlá a mám ještě jíst. Každopádně děkuji.

Jo a ještě jedna věc! Hráblo mi už asi úplně. Začala jsem dělat čtenářský deník na maturitu. 5 vypracovaných knih mám odevzdat v květnu no a prosím - je začátek března a já mám už 3. ... A snad už brzy bude i ta čtvrtá a pátá a já budu mít aspoň totok z krku .. Ale nechápu tato svá období - někdy se mi nechce dělat vůbec nic a někdy jsem zas až moc aktivní ... Tuším, že by ta aktivita byla dobrá přes celý rok, ale asi bych tak byla ještě víc unavená, počemž netoužím ..

A co Vy?