Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Střípky z roku 2011

2. ledna 2012 v 18:59 | quack |  Různé kecy a můj život
Stejně jako před rokem bych chtěla skopat dohromady nějaký článek, co jsem všechno zažila v roce 2011. Ale asi to nebude tak lehké, protože kupříkladu leden si vůbec nepamatuji ... Ale to nějak půjde ...

Čmuchala jsem něco, co se dělo před rokem a nějzajímavější věc byla zřejmě ta, že jsem si zkusila být zombie. Jednalo se o maškarák ve škole ...


V únoru byl snad nejlepší lyžák. Byla jsem v úžasné skupince, ve které jsem byla občas jako jelito, občas jako Terminátor. Jsem tele, no ... Každopádně tam bylo úžasně, hned bych jela zpět ... (A určitě nejsem jediná ... )


Víc v celém článku ...


Po chvilce hledání, co jsem dělala v březnu a nemohla si na něco vzpomenout, jsem zjistila, že jsem byla na koncertě Kabátů ... Byli úžasní. Bohužel z nich nemám asi žádnou fotku, ale tak všichni snad víte, o koho jde. A šla bych na ně zas.

Duben. Tak to vím jistě, že právě v dubnu byla akce u Týnky. Bylo suprově.


A ještě jsme se se spolužáky vyplazili na Lysou horu, kde byl bohužel ještě (promiňte za ten výraz) sračkoidní sníh, který nás trošku štval, ale všichni přežili ...Květen .. Tak tam vím matně, že byl koncert UDG ... Se Zdeničkou .. :) A že jsem dostala ortézu na koleno, kterou jsem jen tak už nesundala ...


Červen .. Tam vím jedině Chemii na hradě, odkud nemám nějakou normální fotku a poslední školní den ... A vlastně ještě kola s rodinou a známými v Rýmařově!


Červenec .. Tam byla tutově první chata se spolužáky, ze které nemám žádné záznamy ... A také byla dovolená v Šumavě .. Úžasné to místo, jen je mi líto, že ty lesy jsou tam tak zničené .. A také jsem tam začala děla planking, který tam zřejmě i skončil ... (Kdekoliv se natáhnete jako deska .. )

Srpen byl v klidnější ... Nějaká ta chata zase ... A akce sádra ... (Zdenička běžela, že Verča dala reparáty a skončila trochu hůř .. )


Září ... Slavně jsem nastoupila do druháku .. Začala chodit do tanečních .. A jinak asi nic víc nedělala ..

Říjen ... Šla jsem znovu na UDG ... A zkusila jsem si, co to je tančit před desítkami lidí .. (Půlkolona ... ) Ale pod vedením pana Zdeňka Chlopčíka bylo celé taneční v pohodě ... Jóó a dostala Marinu ... !


A aby toho nebylo málo, zkkusila jsem si i curling na koberci ..


Listopad. Krom mého svátku tam bylo ještě pár věcí ... Jako třeba šluska ...


Pak jsem se koukla naživo na FMX ...


A teď k prosinci .. Tak tam byla ohnivá show na náměstí, ale taky Silvestr a podobně ... Zjistila jsem, jak probíhá půlnoční mše a teď vím, že tam nemám co dělat ... Jinak byly Vánoce a Silvestr na který asi nezapomenu ..

Na závěr bych chtěla poděkovat všem, co se se mnou v roce 2011 aspoň jednou viděli a byli ochotni se mnou třeba i mluvit a užívat si života ... Snad bude rok 2012 s Vámi také ... :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zdenni Zdenni | 9. března 2012 v 21:53 | Reagovat

U Tinky, UDG, chemie na hradě... tolik jsme prožily... milui Tě ♥

P.S. Čarovné datum UDG bylo 5.5.2011 :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama