Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Vozová hradba

5. listopadu 2011 v 11:57 | quack |  Různé kecy a můj život
Ještě teď tomu nemohu nějak uvěřit, že zrovna já měla znova tu čest poslechnout si naživo jednoho z nejlepších českých zpěváku znovu naživo. Daniel Landa je prostě ... Týpek. Fakt, že jo.

Na jeho koncert jsem se těšila strašně dlouho, nechápu proto, že nebylo totálně vyprodáno, když už skoro ani nekoncertuje. No, já tam byla a nelituji. Překvapil s tím, že vytáhl písně z Orlíku, což jsem třeba nečekala. Ale nevadilo mi to, to vůbec ne. A strašně moc mě potěšil s písněmi Protestsong, Vltava, Pozdrav z fronty, Táta (u které jsem se málem rozbrečela, když v pozadí na obrazovce poletovaly fotky tatínku s dětmi a vzkazy a bylo mi celkem líto, že jsme tam s taťkou nestihli poslat naši) a dalšími. On má totiž všechny písně úžasné.

A moje hlasivky opět dostaly zabrat. Ale ať si zvykají.

A ještě vlastně Valčík hrál! A to mi bylo líto, že kamarádka stála někde, kde jsem nevěděla kde, a tak jsme si nakonec nezatančily .. Příště to ale výjdeee!

A stejně i teď zjišťuji, že se ten koncert prostě nedá popsat. Nedá! Takové slovo totiž neexistuje, kterým by se to dalo nazvat. A vymyslet ho nemám odvahu ..

Doufám, že bude mít někdy za rok, za dva další .. Ono to je něco jiného poslouchat písně na youtube a podobně a vidět a slyšet ho naživo ... Úžasné to ... A písně bezkonkurenční ...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ConflictBoy ConflictBoy | Web | 20. února 2012 v 14:09 | Reagovat

Vozová Hradba byla super turné, snad nás Dan poctí dalším co nejdřív!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama