Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Společnost

2. října 2011 v 11:17 | quack |  Různé kecy a můj život
Když nad tím tak přemýšlím, to společnost z nás dělá, to co jsme. Když jsem s někým sama, pozná, jaká jsem uvnitř, ale když jsme ve skupině, tak se chovám jinak. Jestliže se dostanete do společnosti lidí, kteří kouří a chlastají, čeká se od vás, že budete dělat to samé. Jenže někteří lidé o to nestojí a pak se na vás koukají jinak, protože do té společnosti nepatříte.

Kdysi jsem nosila pořád jen copky. Fakt, nikdo u mě neviděl nic jiného, protože jsem se za své rozpuštěné kudrnaté vlasy styděla - a to dost. Někdy v 7. třídě jsem si je poprvé nechala ve škole rozpuštěné. Všichni koukali, kluci se začali posmívat, že jsem se neučesala a že vypadám jako čarodějnice. Nikdo na to nebyl zvyklý, když nikdo tak kudrnaté vlasy neměl, až na jednu kamarádku, která taky nosila jen copky. Vzepřela jsem se - mohli si říkat co chtěli, já si dál nosila rozpuštěné vlasy.

Když jsem začala hooodně nosit černou barvu a obarvila si i mé vlasy, začali mi nadávat do Emaře. Tak ať. Člověk si na to zvykne, když i doma všichni říkají, že jsem černá můra a nebo, že mě neznají, kdo že to jsem ... Možná jen záviděli, možná mi jen něco chtěli nechat sežrat.

Nechci být dvakrát ten typ, co přijde do nějaké skupiny a hned se začne podle nich řídit, každý je originál a já nechci být stejná, jako nějakých 15 lidí kupříkladu. Nikdy jsem nechápala spolky, co se stejně oblíkají a musí dodržovat stejná pravidla. Vždyť je to svým způsobem absurdní.

Já nepotřebuji mít drahé oblečení, nikdy jsem nechápala, proč se někteří kvůli tomu smějí a shazují druhé. Jsem ráda, že se třeba u nás ve třídě nehraje na značku. To je totiž o ničem. Byly doby, kdy člověk chodil nahý, kdy nosil jen nějaké kožešinky, taky se nesmál pračlověk pračlověku, když měl kožešinu z veverky a né z losa.

Prostě dnešní společnost nějak ani nechápu, .. Někdo se snaží zapadnout a tak si na sebe dá kalhoty pod zadek a trenky natáhne pod prsa a cítí se pak nepříjemně ... Já si raději budu nosit to, co se mi líbí a v čem se cítím fajn, ať si každý říká co chce. Taky budu místy se svou fantazii výstřední, protože co se dívám okolo sebe, málo kdo se nebojí svou fantazii použít a říkat věci bez myšlení nahlas .. Není to škoda?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tayla Taylorová Tayla Taylorová | Web | 3. října 2011 v 17:34 | Reagovat

Ahoj :)Máš moc pěknej blog. :) Vim, že to píše každej, ale kouknula by ses na můj? Sice zatim funguje spíš jako deník, ale mám ho druhej den a jaksi mě ještě moc lidí nenavštívilo :) Dík předem :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama