Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Oživování mobilu

22. října 2011 v 20:47 | quack |  Různé kecy a můj život
Sami si řekněte, kolikátý mobil už máte .. ? První? Pátý? Dvacátý?

Já mám teď kupříkadu čtvrtý. Sama přemýšlím proč.

Na první mobil si pamatuji docela dobře. Oranžový kryt po mamince. Dostala jsem ho ve čtvrté třídě, protože si pamatuji, že jsem první SMS psala bráchovi na lyžák, kde byl v sedmičce. Spolužáci o mém mobilu snad ani moc nevěděli, jelikož jsem mobil nenosila do školy. A jaký že to mobil byl?

Nokia 5110
Brácha měl v tu dobu ten sám, ale s krytem ve stylu Matrixu.

Můj druhý mobil jsem dostala na Vánoce, aniž bych ho chtěla. Koukala jsem na něj vyjeveně a ještě víc vyjevenější jsem byla, když si brácha začal stěžovat, že on má ten sám. Dostala jsem ho v 5. třídě a občas ho vzala do školy. Kamarádky se rády koukaly na barevný displej, koumaly nad fotoaparátem a rády hrály hry jiné, než Had. Na mobil jsem si poměrně rychle zvykla, ač nějaký "modrý zub" a infračervený port byl pro mě jako kouzlo.

Nokia 6230i ... Evuška ..


Už ani nevím, co s ním bylo, každopádně nějak tedy začal zlobit (myslím, že se sám od sebe vypínal) a já dostala paušál a s ním můj 3. mobil. S ním jsem kamarádům ukazovala, jak zamáváním mohu vypnout budík, jak nahoře ovládám písničky a podobně. Původně jsem si sice chtěla vzít úplně jiný mobil, ale šikovný pán mi ukázal tento. A já byla rok spokojená. O Vánocích šel do opravny, protože se zničil reproduktor. 3 měsíce po té zase. Ale i tak jsem ho právě dnes oživila (i když s vypětím sil, protože nechtěl přijat svojí nabíječku jako vždycky předtím, ale oživila .. ) a asi ho budu používat, protože zvuky nepotřebuji, když mám pořád mobil na tichý režim ... A jsou v něm úžasné obrázky ze všech možných dob.

A je to tenhle Sony ericson W380i:


A po něm přišel můj 4. mobil, který mám do teď. I když taky už zlobí tak, že mu vynechávají tlačítka, ale co bych taky od něj mohla čekat, když je to podle mě jeden z nejjednodušších mobilů. Mno a jelikož jsem už měla dva normální a jedno "véčko" ... Je tady můj první (a asi i poslední) vysunovací mobil. Taky značka se změnila - měla jsem nokie, SE, LG je moc drahé a žádné další krom Samsungu neznám.Trochu mě na něm mrzí, že do něj nemohu dostat písničky, jelikož na to nemám nervy (ono to vždy v polovině padne) a to samé u obrázků. Aspoň, že to ještě umí tak nějak psát a volat ... Každopádně se už nehorázně těším na další mobil, kdy si snad budu moct dovolit něco krapet lepšího, protože mi chybí poslouchání písní (a MP3 u mě dlouho nežije, protože mě nebaví dobíjet baterky). Každopádně design se jim celkem povedl.

A toto je on ... Samsung C3050

Ale nikdy mě nepřestane bavit se snažit dostat do starších mobilů a zkoumat, co všechno v nich zůstalo. U fotek se vždy ráda zasměji, i když jsou třeba jen rok staré ... Já už totiž dávno nevím, že tam jsou.

A další mobil .. ? Mno, teoreticky někdy za rok za paušál bude ... A teoreticky si přeji dotykový, i když nevím, co bude ... Jen proboha už né takový "šmejd" jako mám teď ... (Ale tomu mobilu to neříkejte, jen ať si dál myslí, že ho mám ráda .. )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdenni Zdenni | 30. října 2011 v 14:24 | Reagovat

Náhodou ten mobil je již Tvou součástí! Vždycky klap a Tvé super rychlé SMSkování! :-) To jsi prostě Ty :-*

2 quack quack | Web | 30. října 2011 v 15:11 | Reagovat

Zas tak rychle nepíšu .. :D:D :-*

3 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 14:36 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

4 hugo boss hugo boss | 28. září 2012 v 18:01 | Reagovat

ijiohj 8-)  8-)  8-)  8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama