Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

I am walking dead

11. října 2011 v 19:59 | quack |  Různé kecy a můj život
(Walking dead jak mi řekla kámoška, která neznala slovo zombie, je prostě zombie - chodící mrtvola .. )

Ano, připadám si tak opět a zase. Nebo ještě pořád?

Ne, opět a zase. Prostě mi nikdo nevymluví, že někdo či něco jako Bůh neexistuje, protože někdo něco někde tam nahoře (?) je. A basta. Vím to úplně jednoduše - začala jsem si říkat, že nic moc nemá cenu řešit .. A světe div se. Za ty blbé 4 týdny se stalo strašně moc věcí, které jsem nějakým způsobem řešila a kutila jsem nad nimi a to jsem vůbec nechtěla.

Třeba to je jen zkouška, a ten/ta/to někde nahoře (?) mě jen prověřuje, jestli vážně vydržím na všechno dlabat.

Měla jsem třeba chodit do tanečních s jedním suprovým klukem .. Nebylo mi to dovoleno, ale tak partnera nakonec mám. Jenže to nestačilo, ten můj bývalý tanečník si pro jistotu .. Něco. Nechce se mi tady toto psát. Je to složité a táhne se to ještě rok dva do minulosti.

A ještě k tomu mám svoji úžasnou rýmičku, kdy se zase začínám pomalu dusiti a hlavinka se mi točí, že si myslím, že jestli se nevybulím za 5 vteřin, tak za šest. A čas mi tak podivně ubíhá, že nevím, ... Vlastně skoro nic .. Mám dnes středu a to je úterý, ale neřeším. A hodiny taky podivně běží ... To také neřeším ..

A k tomu ještě výluka, kdy poskakuju sem a tam do vlaku, z vlaku, do busu, z busu, do vlaku, z vlaku, do tramvaje, z tramvaje a šup do školy, kterou stíhám o pár minut ..

Pak mám na seznamu pár nedořešených věcí, pár omluv, které asi už nikdy neřeknu, pár schůzek, na které nechci a nechci a nechci jít, ...

A ještě tohle a tamto ... A když ne tamto, tak pro jistotu támhle to .. Nebaví mě to, fakt ne .. .

Ale tak pohodáá .. Nic přece nemá cenu řešit .. Nebo je to fakt tak nezbytně nutné .. ? Beztak to jsou všechno zase nějaké pubertální věci, které moc řeším a za pár let se jim třeba zasměji, pokud se nezblázním, k čemu nemám daleko ..

Úúú ... Chci být sněhulák ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdenni Zdenni | 12. října 2011 v 14:49 | Reagovat

Né Sněhulák ne... je sice krásný, ale na jaře roztaje :-( A já nechci, abys mi zmizela... :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama