Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Sourozenec

10. září 2011 v 13:21 | quack |  Různé kecy a můj život
Já Vám nevím. Ti, kdo mají sourozence, nadavají, že ho nechtějí, a ti, co jsou jedináčci, by povětšinou dali království za to, aby měli aspoň jednoho.

Ano, mám staršího bráchu, ale narozdíl od jiných lidí, ho mám ráda a neměnila bych (s vyjímkami některých okamžiků, ale těch je už tak málo, že ani nevnímám, že nějaké jsou). Ono to máte těžké, i když se ho někdy chci tedy zbavit, stejně nakonec zjišťuji, že jsem s ním zažila spoustu blbostí a bylo to fájn.

Už třeba dětství u babičky, jak jsme lezli po stromech, nebo se ráchali v bazénu, stavěli bungry a každý rok měli plán na to, jak v zimě postavit iglú. S tím, že mi vždy bylo blbé dělat něco z toho sama, jsem ráda, že jsem s bráchou měla tu možnost.

Jistě, byly i těžší dny, kdy byl na mě naštván, že jsem ve školce vyměnila jeho hračku za nějakou jinou, ale tak ... stane se ... On mě zas vždy deptal tím, když si do pokoje přitáhl nějakého kámoše. Jelikož jsou starší, tak jsem z nich měla tak nějak strach a vyhábala jsem se jim, jak jen to šlo.

Ale tak oceňuji taky, že se mi občas snažil i něco vysvětlit do školy jinými slovy než: ,,Ty to nechápeš? Vždyť to je úplně jasné! Na to přijdeš."

Ale straší či mladší sourozenci tu jsou prostě od toho, aby nás občas naštvali, protože bez nich bychom se nehorázně nudili, no ne? I když bychom byli asi samostatnější, mírně rozmazlenější, ale já bych prostě jedináček být nějak nechtěla, i když si to už za chvíli zkusím, protože bráška bude přes týden na kolejích na vysoké škole .. Možná tak ale pochopím, proč jednou jeden kluk chtěl být z akce brzo doma, protože tam právě přijel jeho bratr z vysoké školy. Ale je možné, že to chápu už teď. (Bude mi asi místy chybět .. )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bgvb bgvb | 10. září 2011 v 13:53 | Reagovat

TENTO DOPIS JE OD JEDNÉ HOLKY Z RUSKA JE JÍ 13 LET A VŽDYCKY SI PŘÁLA MÍT SVÉHO KONĚ JESTLI TENTO DOPIS POŠLEŠ 20-TI LIDEM TAK JSI POTOM V DUCHU ŘEKNI SVÉ TAJNÉ PŘÁNÍ ZJEVÍ SE TI DO 5 DNŮ. JESTLI TO NEPOŠLEŠ 20-TI LIDEM TA HOLKA PŘÍJDE K TOBĚ VEČER V 00:00 A ZABIJE TĚ!!!!!!!!!!!!! JEDEN KLUK TO NEPOSLAL A DO ZÍTŘKA NA POSTELY TAM BYLA JENOM JEHO KOSTRA A DOPIS PSANÉ KRVÍ!!!!..
Už mi to neposílej

2 tdnur tdnur | 11. září 2011 v 23:21 | Reagovat

taky mám místy strach z tvých kámošek :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama