Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Šumava

1. srpna 2011 v 10:24 | quack |  Různé kecy a můj život
V sobotu jsem se vrátila z dovolené ze Šumavy ... Musím říct, že je to opravdu zajímavý kraj. Příroda tak nějak zvláštně jiná než Beskydy.

Když zavítáte do Šumavy, zřejmě Vás překvapí nesčetněkrát víc vesniček a podivných serpentýn. Cesta s Vámi háže nahoru dolů, doleva i doprava z vesnice do vesnice. Ale tak budiž.

Když vytáhnete kola, nebo se rozhodnete pro turistiku, a dostanete se do lesů, asi se nebudete stačit divit. Lesy tohoto kraje jsou snad úplně všechny zničeny hlavně díky takového brouka - kůrovce. 2 strany se tady hádají o to, co proti tomu dělat - zda razantně zakročit ... Nebo to nechat tak, ať si s tím příroda pomůže sama.

Ono je to otázka, jak se vlastně v tomto případě zachovat. Kácet, nebo nechat tak?

Určitě bylo zajímavé, když jsme projížděli kolem aktivistů, kteří se chystali přivazovat se ke stromům, aby stromy nekáceli.

Jinak tedy lesy tam vypadají tak nějak smutně. Když jsem se jednou vracela sama do penzionu, měla jsem fakt strach. Pochmurné a smutné stromy, temno, ticho ...

Když se odvrátím od tohoto tématu .. Ano, bylo tam dobře. Všude penziony a hotely, takže jsme neměli problém s obědy. A cesty na kole se také celkem dali. I když jsem myslela, že to párkrát vzdám. Třeba na Javorník. Jedu do kopce, najednou mi křahne v koleně, které ještě není v nějak dobrém stavu ... Nakonec jsem se tam z posledních sil vydrapala, protože mi něco v hlavě říkalo, že prostě musím ... Smějící se

Na této dovolené jsem také začala s plankingem ... Jedná se o to, že se kdekoli natáhnete obličejem jako deska (plank=deska). Celkem sranda.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama