Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Fantazii se meze nekladou

6. dubna 2011 v 15:37 | quack |  Soutěžní a jiné (ne)smysly
Není to do soutěže, ale jen domácí úkol, ale řekla jsem si, že to do soutěží dám ... Jinak je to tedy jeden velký nesmysl, a tak třeba se pobavíte jako celá moje třída ... Mimochodem - první odstavec byl dán pevně ...

Fantazii se meze nekladou
Kdysi žila mladá žena, která měla mnoho nápadníků, ale nechtěla se vdávat. Měla sedm bratrů a malou sestru. Jejich matka byla už mnoho let mrtvá, neměli žádné příbuzné a žili sami se svým otcem. Bratři s otcem chodili každý den na lov.
Nataša, starší dcera, neměla dvakrát dobré vztahy se svým otcem. Nemohl vystát, že jeho nejstarší dcera loví kouzelné zelené srnky lépe než jeho sedm synů dohromady. Nataša si z toho nic nedělala, jí takové věci byly ukradené.
Jednou se zase chlapi vypravili na lov a Nataša s Jolanou zůstaly opět samy v jejich vzdušné chatě na růžovém obláčku. Přemýšlely, co budou dělat. Rozhodly se, že budou házet zářivé kuličky ze slunečního svitu na malé fialové javorové listy, které se právě procházely pod jejich chatou. Párkrát se trefily a javorové listy hrůzou vzlétly, a když se zase uklidnili, klesli opět k zemi.
Nataša s Jolanou se jim smály, ale za chvíli je vyrušil červený drak, místní policejní komisař, který jim oznámil, že jejich sedm bratrů a otce pokousalo stádo červeno-růžových srnek.
Tyto srnky jsou horší než zelené, protože mají ve svých kusadlech toxické výpary, které při vniknutí do těla oběti způsobí, že se dotyčný stane kávovarem a nemyslí na nic jiného než na to, aby uvařil Nescafé. Vědci do teď nepřišli na to, jak vysvětlit těmto kávovarům, že Tchibo je prostě nejlepší.
Nataša s Jolanou nevěděly, co by měly udělat. Kávovary stejně nepohřbí a osm kávovarů, které vaří jen Nescafé, nechtěly. Najednou zjistily, že jsou vlastně úplně samy. Nikdy by si nepomyslely, že se něco takového někdy stane.
Komisař odletěl a Nataša se rozhodla, že v jejich vzdušné chatě, kterou odjakživa nenáviděla, nezůstane. Ničeho z jejich kaktusového lesa se nebála, i když tam žilo mnoho podivných tvorů a telefonů, a tak se rozhodla, že Jolaně přenechá jejich létající kachní spřežení a sama si vezme jejich pštrošáka, což není obyčejný pštros, jak si možná myslíte, ale zbrusu nové plemeno, které má kusadla, tři oči, dvě hlavy a místo uší krtky.
Jolaně se nápad s cestováním bez jakýchkoli pokynů a zákazů, kam může a kam nemůže letět, moc líbil, a tak neváhala a hupsla ke spřežení a odletěla do kouzelné země Černých hrnků, kde může bydlet a pracovat každý, kdo se nebojí, že na něj kdykoli může spadnout ucho od hrnku.
Nataša se pro změnu už dlouho dívala na různé fotky ze země KFC. I když se to možná nezdá, našly tady úkryt kuřata z celého vesmíru, za to na prasátka je tam velká odměna. Nataša už měla zjištěnou cestu, ale i tak až teď, když cestovala, zjistila, že je to hned sousední zem. Vstoupila bránou ve tvaru obřího zobáku a nestačila se divit. Pštrošáka ji hned zabavili, že prý takové velké kuře mezi sebou nechtějí, že by malá kuřátka mohla závidět a některé kuřata by ho mohli považovat za Boha a zapomněly by tak na "ó velkou vznešenou krůtu". A nikdo přece nechce takový rozruch.
Nataša to pochopila a rozloučila se s Pštrošákem. Ještě ji varovali před zlým Prasečákem, který údajně zabíjí obyvatele města, a pak už vyšla do ulic a rozhlížela se kolem sebe. Divila se, že úplně všechno připomínalo kuře, nebo aspoň nějakou jeho část. Lampy ve tvaru hnátů, billboardy ve tvaru křídel ...
Nataša šla dál a najednou uslyšela žalostný pískot. Rozhlížela se kolem sebe, když v tom se nedaleko od ní mihl stín.
,,Zlý Prasečák." Pomyslela si Nataša a pomalu se vydala tím směrem.
Měla pravdu, opravdu to byl onen zlý tvor, který se právě vrhal na malé kuřátko. Nataša byla chvíli v šoku, ale rychle se vzpamatovala a rozběhla se k té potvoře. Zvíře se na ni otočilo a Nataša se na chvíli zalekla jeho ostrých špičáků a oranžových očí. Na nic však nečekala a skočila přímo na něj. Hbitě uhýbala jeho útokům a nakonec ho ránou pěstí mezi oči omráčila. Podívala se na kuřátko, které se ještě nevzpamatovalo z šoku, a vzala si ho do dlaně, když ještě volala kuřecí policii.
,,Moje zachránkyně! Jsem vám nadosmrti dlužen!" pípalo malé kuře. Nataša se usmála a oběma bylo jasné, že toto je ta láska na první pohled. Kde jsou doby, kdy se Nataša nechtěla vdávat?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zdenni Kuřátko Klimková Zdenni Kuřátko Klimková | 8. dubna 2011 v 20:19 | Reagovat

♥♥♥♥♥♥ Láska na celý život Kachní :-* :-)

Nejvíc ty jaworové listy a kávovary :D :-D  :-D  :-D

2 aktakru aktakru | Web | 8. dubna 2011 v 21:38 | Reagovat

Taky deformace .. xD Jaworové stromy a listy a pod, už budou prostě navždy s W ... XD

Joo .. Tchibo je prostě nejlepší ... :-D

3 Gravitty Gravitty | 15. května 2011 v 18:34 | Reagovat

Wow tak to je brutus :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama