Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Drabblík

14. dubna 2011 v 19:59 | quack |  Různé kecy a můj život
Malý drabble příběh na slova kytka, auto, pes, adrenalín a krasavec od Kačky ... :)

Šla kolem cesty a pozorovala létající motýly na louce. Čas od času se nějaký zastavil na kytce, ale za chvíli zase vzlétl a odletěl o pár metrů dál. Slunce krásně svítilo a proto se divila, že kolem neprojelo ani auto. Copak už jsou dnes lidé tak zlenivělí, že od počítače se nezvednou ani v tak krásný den?
Šla dál, ponořená v myšlenkách nevnímala svět. Přemýšlela, kam by až se psem mohla zajít.
,,No jo, pes. Sakrá!"
Rozhlížela se. Pes si v klidu běhal po louce a sledoval motýly. Ulevilo se ji. Bála se totiž, že utekl a ztratil se. Zavolala ho k sobě a pohladila po hlavě.
Najednou kolem ní prosvištěl kluk na kole, sjel na louku a zmizel v lese. Zvědavost ji nedala. Přemýšlela, kam tam mohl asi jet, když tam je jen mizerná turistická cesta.
Vstoupila do lesa a zděsila se. Kluk jel přímo proti ní a bylo vidět, že mu zbělal obličej. Rychle stiskl brzdy a udělal smyk. Zařvala a skočila do keře. Kluk se začal smát a řekl:
,,To byl adrenalín, co?"
Sedl na kolo a zmizel někde v dáli. Pomalu se vyhrabala zpátky na cestu a myslela na tajemného adrenalinového krasavce ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama