Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Kdykoliv upadnu, vstanu (7. kapitola)

26. ledna 2011 v 16:37 | quack |  Soutěžní a jiné (ne)smysly
Kdykoliv upadnu, vstanu


7. Vichřice 

Nataša spala tvrdým spánkem. Po několika bezesných a proslzených nocích se to vlastně dalo celkem čekat. Její tělo už bylo strašně vyčerpané. Avšak z ničeho nic se probudila, jelikož se topila. Myslela si, že je to jen sen, že to je jen nějaká další noční můra. Opak byl pravdou. V noci přišla vichřice a to tak silná, že odnesla stan i s nebohou Natašou o pár metrů dál - bohužel na stranu, kde se nacházela řeka, a převrátila ji do ní.
Nic netušící Nataša se tak začala topit, uvězněná ve stanu. Byla dočista dezorientována, nevěděla kde je, co se děje, a hlavně - jak ven a pryč. Házela sebou ze strany na stranu, jak si s ní pohrával proud. Vůbec nechápala, jak mohla spát, když ji vítr posouval. Nejspíš měla špatně zajištěný stan. Tohle se ji ještě nikdy nestalo, nejspíš proto, že nikdy, když stanovala, nebyla taková bouře.
Měla strach, bála se, že to je její konec. Naštěstí si všimla, že ve stanu je ještě vzdušná kapsa, díky toho poznala, že dno je přímo pod ní a nebe je tedy nad ní. Snažila se nějak si dřepnout, nebo se prostě dostat ke vzduchu. Plíce ji bolely od toho, jak tam měla vodu. Dusila se, ale nevzdávala to.
Najednou ji ale prudce zabolelo v zádech. Nejspíš jí nějaký ostrý kámen poškodil páteř a tou bolestí upadla do bezvědomí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 July. July. | Web | 26. ledna 2011 v 20:22 | Reagovat

Krátké, však o to smutnější. (Ovšem slohově velice krásné.)

2 quack quack | Web | 26. ledna 2011 v 21:14 | Reagovat

[1]: Děkuji za komentář ... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama