Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Bláznivý rok 2010 - střípky vzpomínek

31. prosince 2010 v 17:52 | quack |  Různé kecy a můj život
Nemohu pochybovat o tom, že rok 2010 byl pro mě bláznivý ... Zažila jsem toho mnoho ... A mnoho lidí poznala. A jsem za to ráda ... 

Tento článek bude asi trochu delší a proto někde bude dělící čára ... Když vás bude zajímat celý obsah, jednoduše rozklikněte "Celý článek" .. ;)

Jak vlastně tento rok začal? Pokud si vzpomínám dobře, minulý Silvestr jsem byla doma s rodinou ... A vznikla fáma, že jím ponožky .. xD Jo, bylo to fajn ... Leden byl asi poměrně klidný, popravdě už vůbec netuším ... :)

V únoru jsme měli výlet do mydlárny .. xD Jo, jedno mýdlo mám ještě stále zabalené ... Tady na fotce jsem s Aďou ... Kterou jsem viděla naposled asi před měsícem .. :/  
O pár dnů později pak jsem jela na lyžák ... Na ten jsem vzpomínala s holkami ještě dlouho .. Tam jsem poznala super instruktora Fialku ... Strašně moc vzpomínek se k Rališce vztahuje ... :) A Fialka bude asi už navždy jedno jméno pro můj dredík .. :)


 Další malá velká akce byla "Den naruby", kdy jsem si vyzkoušela, jaké to je být učitelkou. Někde jsem měla fotku, ale vůbec netuším, kde je, takže mě jako učitelku neuvidíte ... 

Pak bylo soustřeďko ... To jsme si užili, i když nám počasí nepřálo a téměř pořád pršelo ... Na pokoji jsem byla se 3 bláznami, takže jsme se nudit fakt nemohly ... :)) A pak jsme při focení přibraly ještě jednu .. :)

Na soustředění bylo skvěle .. :) Bohužel to tedy bylo sooustřeďko poslední a většina lidí se tam připravovala na přijímačky ... I já .. .

Ano. 26. 4. - den mých přijímaček .. Pamatuji si to celkem dobře ... Akorát si tedy nepamatuji nikoho z těch lidí .. Stále jsem si myslela, že jsem to zblbla, a že tedy půjdu na apliku ... Mno .. Dopadla jsem na 3.-4. místě ... A rozhodování tu bylo zas - jaký obor zvolit?

Mezi těmi myšlenkami na novou školu jsem si užívala dnů s kámoškama a dělala kraviny ... 
Čas běžel ... Najednou tu byly Malé maturity a já nevěděla vůbec nic .. xD Tedy věděla jsem všechno možné, ale né témata, která jsem si vybrala ... Ale dala jsem matiku za 1 a češtinu za 2! A vízo? - I když předbíhám - i v devítce samé ... :)

Někdy v polovině června jsme měli (krom exkurze na nějakých pastvinách) i školní výlet na bobovou dráhu ... :) Ani naše třídní neodolala ... :)) 
A pak už se opravdu blížil konec školního roku ... Poslední třídní foto ...


Ale aby toho nebylo málo ... Musela jsem se ještě podívat do Německa - výměnný pobyt ... A tak poznala Jonase .. :) Tam jsem pochopila jednu věc - Není těžké se dorozumět, ale rozloučit ... 

A protože jsme chtěli, aby na nás celá základka vzpomínala v dobrém, bylo tu naše vystoupení - Dlouhý, Široký a Krátkozraký ... :)

A pak tu bylo loučení ... Loučení s moji třídou, se základkou, ... Bylo tu poslední foto s pozůstalými, co ještě neodešli uslzení domů .. 

Pak byly prázdniny ... Praha:

Háčko:

  

 Jizerky ... Kde nemám fotku momentálně .. xD A Slovinsko, které tady má své články. ... 

Prázdniny utekly strašnou rychlostí ... A najednou tady byla nová třída:

A s ní adapťák, kde nám bylo občas skvěle, občas hůř ... Ale zvládli jsme to! -

A s touto třídou spoustu kravin a krásných dnů ...


Den účesů ... : 

A dokonce jsme prorazili do Imperiálu:

....

Ano, byl to zajímavý rok ... Sposta lidí mi v něm přirostla k srdci a žádné už odtamtud nedostanu pryč ... :)) Děkuji všem za krásné chvíle ... :)) Mám vás moc ráda ... I vás, věrné čtenáře, kteří si toto dočetli do konce - těm přeji hezký a šťastný nový rok! :) 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MíšaSnowy MíšaSnowy | 31. prosince 2010 v 22:03 | Reagovat

m...hezký rok =) a zajímavý!

2 quack quack | Web | 1. ledna 2011 v 1:26 | Reagovat

[1]: Souhlasím .. :-D

3 July. July. | Web | 1. ledna 2011 v 11:52 | Reagovat

Nádherné... Počínám litovat, že takto nedokumentuji svůj život. P.S.: Můžeš mi prozradit jméno osoby z fotky SPŠCHG, jež se nachází v prostřední řadě, druhá zleva? ???

4 quack quack | Web | 1. ledna 2011 v 13:43 | Reagovat

[3]: Jela jsem podle fotek .. :-D

Jinak prostřední řada, druhý zleva - Tomáš Kiška. ... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama