Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

25. 10. 2010

26. října 2010 v 21:23 | quack |  Deník obyčejné středoškolačky
Asi mně klepne. Je vůbec v Ostravě měsíc, kdy nějaké auto nevrazí do tramvaje?

Den začal v pohodě. I když bylo pondělí, vstala jsem s úsměvem na tváři a někdy potom vyšla na vlak. Cesta mi utekla - vždyť to taky není tak daleko a pak už mluvila s kamarádkou Kikou, která jezdí o školu vedle.

Vlak nám přijel se zpožděním, což už se občas stává. Ale hlavní bylo, že přijel, a že jsme nakonec i dojely do Ostravy.

Na zastávce tramvaje jsme trochu mrzli - pršelo a nebylo zrovna moc teplo. Kika téměř skákala radostí, když zahlédla tramvaj. Byla to ta větší, kde je občas problém najít místo a tak si sedla jen Kika a já stála vedle ní - obě jsme byly spokojené, já totiž v tramvaji ráda stojím (nevím proč). S námi tam nasedl ještě spolužák Lukáš a když jsem si ho už všimla, tak jsem mu zamávala a on mně. V tramvajích jsem většinou slepá a nevšimnu si nikoho známého a pak si ze mě dělají srandu, že jsem "ignorantka" . :D Já za to ale nemohu... xD

Mno, to jsem odskočila. Takže jsme byli v tramvaji, kde bylo fajné teplo a najednou "bech" ! Kousek mě to vyhodilo dopředu, ale neodnesla jsem si žádné zranění - někteří krásně padali na sebe a pak se nemohli rozmotat, ale to vážně nebyl můj případ..

Chvíli jsme čekali a modlili se, ať to není bouračka, jako už tolikrát. No ... Jasně, že ano. Nějaká paní, jak jsme později zjistili, bourala do tramvaje a tím všechno zastavila.

Hm ... Mno bezva ... Najednou jsme museli jít pěšky, když jsme byli asi 6 zastávek od té naší.

A víte co je nejlepší? Když ani nejste nějak znalci v ulicích Ostravy a najednou máte jít na vlastní pěst. Šli jsme normálním směrem, kam by jela tramvaj a najednou jsme uviděli zastávku, na kterou se řítila "trojka". Koukli jsme se na zastávky a zjistili jsme, že 2 zastávky se můžeme svézt.

Zahlédla jsem Lukiho a tak jsem řekla: ,,Utíkéééj!" A běželi jsme..
Utíkali jsme hlava nehlava, ruka neruka, paní nepaní a za sebou jen slyšeli: ,,Ale no táák, mládeži! Trochu opatrněji!" A mezitím prokličkovali k tramvaji... Rychle se do ní nějak nacpali a jeli.

Bylo tam pěkně plno a tak jsme pak byli šťastní, že můžeme ven (nebo aspoň já...). Udělali jsme dobře, že jsme šli o zastávku dřív z tramvaje, protože jinak by nás to zavezlo na druhou stranu Arény a to bychom se asi ztratili už totálně.

Šli jsme dál a najednou se vynořila na křižovatce "sedmička". Lukáš se trochu vybodl na semafór a vběhl na cestu, přes cestu až doběhl tak tak do tramvaje. Já s Kikou jsme jen ťapali a koukali, jak nám mizí z očí...

Je to celkem potvora, my jsme si to krásně došli do škol a on mezitím jen tak v pohodě jel v tramvaji.

Mno .. Totálně zmoklá (jelikož neuznávám deštníky) jsem se dostala v 7:56 do školy a modlila se, ať ta paní školnice nezačne zase trochu ječet... No a co se nestalo... Ta potvůrka jménem Lukáš, mně zamávala klíči od šatny před obličejem... Ale aspoň mně pak otevřel šatnu.

První hodina byla tělocvik a tak jsem musela ještě rychle do skříňky pro tělocvik a pak rychle převlíknout - mno... Došla jsem do šatny u tělocvičny, sundala aktovku a vtom zazvonilo. Rychle jsem na sebe hodila tepláky, triko a boty a fičela ze šatny.

Kámoška nechápala, proč jsem tak zmoklá a proč jdu tak pozdě, a tak jsem ji to hezky vysvětlila a popsala... Trochu se zasmála, a tak proč ne, že? :D

.... Tak .... To je asi vše k tomuto ránu ... Mno bylo to zajímavé a opět hra s časem... :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MíšaSnowy MíšaSnowy | Web | 27. října 2010 v 11:12 | Reagovat

Mno tak takové zajímavé ráno jsem ještě nezažila! A už vůbec ne bouračku!!
Jo a v tramvaji taky ráda stojím =o)

2 quack quack | 27. října 2010 v 12:20 | Reagovat

Tak já jsem zažila už asi 3 nebo 4 bouračky za dva měsíce... Snad to tak nebude pořád... :-D

3 Hanka Rose Hanka Rose | Web | 27. října 2010 v 15:00 | Reagovat

Tak to jsem fakt ráda, že tramvaje nepoužívám :D Jak vidím, máš stále na pilno :D

4 quack quack | 27. října 2010 v 15:18 | Reagovat

[3]: Já je používat musím... Leda, že bych za rok přešla na jinou střední, třeba ve svém městě... Ale to už asi neudělám... :-D Jo... Chvátám pořád někde... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama