Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Maličkosti dnů...

30. září 2010 v 19:46 | quack |  Deník obyčejné středoškolačky
Den co den chodíme povětšinou stejnou cestou do školy nebo do práce. Každý den koukáme na stejná místa, občas potkáváme stejné lidi a stejně každý den vídáme i nové věci.

Do nové školy jezdím měsíc a už jsem si všimla zoufalého nápisu na mostě, který tam někdo napsal. Je tam přesně: ,,I still love you. I am waiting." Další nápis je na zastávce, kde někdo napsal další krásný vzkaz: ,,Miluji tě, princezničko!" Těchto vzkazů jsem si všimla téměř hned. Ono celkem záleží na tom, v jakém vagónu jedete a v jakou dobu se koukáte správným směrem. :)

Také jsem si všimla, že téměř každý den potkávám stejné lidi na nádraží.

Po pár jízdách ve vlaku už vím jistě, jak jdou za sebou zastávky... :) Vždyť jich není moc. Teoreticky už vím i trochu zastávky tramvaje. Ale ty ještě musím dopilovat.

Každý den, co jedu do školy a ze školy, procházím stejnou cestou. Všímám si okolí, počmáraných zdí, deštěm zmoklých stromů, schodů k tramvajím, ... A stejně jsem si až dnes všimla 2 slov na panelu. Nejspíš nepatřily mně, i když nesly mé jméno: ,,Pro Katku." Akorát jsem nějak neokoukala, co pro onu Katku (a já to asi nejsem) tam má být.

Líbí se mi, jak takhle přicházím na nové věci. Jsou to maličkosti, které mně rozveselí, stejně třeba jako to, že potkám kamarádku, či kamaráda ve vlaku, nebo někde u vlaku. Vždy s nimi ráda pokecám, jak u nich na škole a ve třídě, jelikož s nikým z nich ve třídě nejsem.

Toto jsou maličkosti dnů, které mi zvednou náladu. A kdo ví, třeba jednou uvidím vzkaz, kde si budu jistá, že je pro mě a nebo potkám někoho, s kým třeba strávím zbytek života... Ale to bych asi chtěla moc...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hanka Rose Hanka Rose | Web | 1. října 2010 v 14:13 | Reagovat

Zajímavý nápad na článek, moc se mi líbí. No. Maličkosti. Ano, maličkosti člověka někdy dokáží rozveselit až na celý den.
A co když to "pro Katku" fakt bylo pro tebe? Nidky nevíš... Ikdyž já bych si asi ani nepomyslela, že by to mohlo pro mě být...

2 MíšaSnowy MíšaSnowy | 1. října 2010 v 20:54 | Reagovat

Hezké =D

Jo a zastávky jsem se taky musela naučit-trvalo mi to asi velý týden!!

3 quack quack | Web | 2. října 2010 v 13:10 | Reagovat

[1]: Tak to vážně nevím, kdo by to tam napsal... :-D Tajný ctitel? 8-O :-D

[2]: Se zastávkami je to sranda... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama