Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Slovinsko 5.část

20. srpna 2010 v 22:04 | quack |  Různé kecy a můj život
A máme tady čtvrtééék! :)
Ráno jsme sedli do autobusu a vyjeli opět směr Mojstrana. Ti, kteří se rozhodli, že pojedou Vršiče, vysedli dřív. My ostatní jsme se nechali zavést ještě kousek dál.

První dobrovolný cíl, byla jakási chata, odkud šel vidět vodopád a byl tam, stejně jako asi všude jinde, krásný pohled na hory. Tam jsme chvíli poseděli a pak se otočili a jeli zpět.

Náš dnešní cíl byla dvě jezera v Itálii... Ano, na kolech jsem dorazila do Itálie! Sice jen kousek za hranice, ale přece... :)

Cesta byla úžasná. Je tam postavená cyklostezka z asfaltu i s dělící čárou... Fakt bomba! Rozjela jsem to po ní čtyřicítkou... :)

Jezero bylo jedno níž a druhé výš. To nižší bylo hezčí, to druhé bylo takové ne-jezero. Sjeli jsme k tomu prvnímu nižšímu a tam poseděli. Pak jsme to zas stočili a jeli pomalu tam, kde nás měl opět nabrat autobus.

Mezitím jeden pán, co tam byl s námi, napsal řidiči SMS, něco jako: ,,Italská skupina Poštůlek s Bílým medvědem čeká na místě." Nebo já už nevím, kde.. :D No, od té doby jsme byly poštůlky. Jaksi tam byl "Bílý medvěd" jediný chlap a den předem byl prohlášen za našeho vedoucího, místo Dana. :)

Autobus s mírným zpožděním pak dorazil na místo a my úspěšně dojeli i s diskotékou domů. Totiž řidiči nám pustili CD s italskými písničkami a ne zrovna potichu. Jak jsem se dívala po kolemjdoucích, kteří se koukali po nás, muselo to jít hodně slyšet i venku... :)

No a večer jsme opět dělali plány na další den... :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama