Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Tak jsem se poprvé zpletla... xD

8. července 2010 v 21:51 | aktakru |  Různé kecy a můj život
Tak jsem teď chtěla napsat článek a když jsem ho chtěla zařadit do rubriky, něco se mi nezdálo...

Totiž jsem na špatné správě blogu... :D Jaksi jsem tu chtěla dát článek s videem, co patří na druhý blog... No trochu už blbnu.... :D Se musím více koukat... :)

A jelikož už tu nemám co napsat, přišla jsem na další fakt - mé články se celkem zkracují. Doufám, že vám to moc nevadí... Asi jsem to pochytila z jiných webů, na které koukám, protože tam někteří mají opravdu jen krátké články... :D Doufám, že to nedotáhnu na jednořádkové příspěvky... :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hanka Rose Hanka Rose | Web | 9. července 2010 v 12:19 | Reagovat

No vidíš, to máš z toho, že máš tolik blogů :D
No a ohledně krátkých článků... Já to různě střídám, podle toho, o čem píšu :D Takže se neboj, určitě své články nějak moc nezkrátíš ;-)

2 aktakru aktakru | 9. července 2010 v 13:26 | Reagovat

Děkuji za komentář... ;-) Já jich nemám zas tak moc... :-D Jen 4, ale píšu na dva... :-) Tak jasné, že téma dělá hodně, pokud píšu o něčem jen tak, tak je to strašně krátké, ale pokud si fakt vyberu nějaké téma, tak píšu a píšu a píšu... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama