Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Když se začínám ztrácet... + Anketa

7. července 2010 v 14:21 | quack |  Různé kecy a můj život
Ahojte...
Takže asi tak... Dívala jsem se na jedny stránky, když jsem hledala informace o PoP 3D a narazila jsem na díl, který jsem ani neznala. Dala jsem to vyhledat a zjistila jsem, že jeden človíček si ten díl spletl s jiným. Když jsem hledala dál, nenašla jsem o něm už ani zmínku... Pak jsem se dočetla, že někdo jen viděl jakési obrázky a hned to roznesl dál, že bude ten díl, jenže on nebyl a asi nebude (já nevím...). No a pak jsem se dívala dál a našla jsem takovou fakticky zajímavou tabulku všech her s Princem - a není jich jen 7...! Ono je to ale těžké, některé jsou jen pro Wii, některé pro normální PC, některé jsou pro to a jiné pro tamto... Ty díly, co jsem vám tu napsala jsou pro PC, aby jste si je mohli zahrát i vy a nemuseli mít třeba to Nintendo Wii apod.
No, začala jsem se v tom trochu ztrácet, neznám všechny díly, některé jsem dokonce viděla poprvé, u jiných jsem aspoň už slyšela název... Ale chaos jsem přece jen měla... :)
No, a jelikož vím, že většina už asi přestala tento článek číst, tak už jen ve zkratce - tady na blog budu dávat jen některé díly, na všechny díly si nejspíš založím NOVÝ BLOG, protože vím, že asi tak polovinu a víc Princ stejně nezaujal (aspoň zatím...). Kdo bude mít zájem se dovědět o Princi více, může někdy v budoucnu navštívit můj blog pro Prince... :)
Takže to je asi vše... Ahoj (Anketa -> celý článek)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama