Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Introducing the Prince

6. července 2010 v 18:21 | Quack
Ahojte.. :)

Tak jsem se konečně nějak rozhodla přidat něco dalšího do rubriky Prince of Persia... :) Ale stejně vůbec nevím, jak začít... :/ :D

Mno... Takže... Ehm....

První díl, jak už jsem psala v úvodu, byl vydán v roce 1990. Umíte si představit, jaká asi byla v té době grafika? Mno, teoreticky nic moc. Ale myslím, že na tu dobu to bylo až moc dobré... :)

Jak asi mohl vypadat Princ? Ví to někdo? :)

Tady máte obrázek:

Jak vidíte, Princ měl jakýsi bílý šat a blond vlasy. (Asi se budete smát, až na tento blog jednou přibude obrázek našeho Prince v dnešní době...)
Princ se v 1. díle pohyboval nejspíš stále jen v takovémto prostředí. Musel si dávat pozor na zem, která občas spadla a taky na občasné nepřátelské kostry. Ty se daly zabít jeho jedinou zbraní - mečem. Ten našel někde na chodbě téměř hned na začátku hry. Jestli se nemýlím (snad ne), život si doplňoval lektvary (takové láhvičky tam byly, myslím červené).
Příběh:
,,V sultánově nepřítomnosti velký vezír Jaffar vládl s železnou pěstí tyranie. Pouze jedna překážka stála mezi Jaffarem a trůnem. Sultánova krásná mladá dcera.
Vzít si Jaffara... nebo zemřít během hodiny. Princezna čeká na svou lásku. Ví, že on je uvězněn v Jaffarově podzemí."

Našla jsem taky závěr:

,,Krutý Jaffar zemřel a jeho moc byla zničena. Lidé z Persie zdravili princeznu a toho statečného mladíka,který ji zachránil od temných vojsk. Již né cizinec. Od tohoto dne bude známy jako ... PRINC Z PERSIE"

(Nejsou to má slova, já tuto hru nikdy nehrála, ale brácha jo, takže jsem aspoň koukala na monitor...)
Tak, k prvnímu dílu PoP už nemám co dodat, kdyby byly nějaké otázky -> pište do komentů... Jinak některé věci byly použity z mypop.webgarden.cz (já bych to tak skvěle nenapsala)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama