Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Waw...

30. června 2010 v 21:20 | quack |  Různé kecy a můj život
Zítra, nebo pozítří přidám ještě jeden článek, a ten bude mít možná podobný název... Nevím... Mno, ale co jsem chtěla říct (napsat), je to, že tento blog měl před 3 dny narozeniny! Ano, je to neuvěřitelné, byl založen 27. 6. 2007... A za tu dobu, co tu je, se mu změnil totálně design i obsah... Pamatuje si tu někdo úplně první design? :D Byl šedý, tedy odstíny černé, a nebyl zarovnán na střed... Potom přišla žlutá barva, zarovnání na střed a to mu vydrželo opravdu dlouho... A pak? Červená... Pamatujete si červený měsíc v záhlaví? A teď - bílá... Což mi připomíná, že asi zase změním design, ale prvni se musím trochu podívat na net, na nějaké krásné obrázky vhodné do záhlaví... :)

A na závěr? - Poděkování... Děkuji Vám všem za to, že tady chodíte aspoň jednou za rok... xD Opravdu mě to těší, zvlášť, když třeba narazím na komenty u starších článků a nebo komenty od (pro mě) cizích lidí... :) Je to krásný pocit... :) Takže ještě jednou - DĚKUJI VÁM a KLANÍM SE VÁM. Bez Vás, čtenářů, by byl tento blog k ničemu... :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama