Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Dnešní řidiči a uspěchaná doba

26. května 2010 v 21:07 | aktakru |  Různé kecy a můj život
Dnešní doba je strašně úspěchaná... Vlastně nevím, čím to je. Čas běží pořád stejně. Copak tedy v minulosti lidé tolik nespěchali?
Zaměstnání jsou povětšinou pořád stejná, pracovní doby také. Kdo tedy zná důvod, proč dnes lidé stále někam běhají a uhánějí a to ještě k tomu ve všechny denní doby? Možná, že jen přibylo lidí...
Když jsem dnes jela v autě s dědou do Paskova, tak se kolem nás proháněly auta rychlostí ... Nevím kolik.. Prostě hodně, my se totiž taky úplně neploužili... Ale proč jezdí tak rychle? Vždyť se každý den stává tolik dopravních nehod.
Je to lidská blbost, každý se chce snad jen předvést, jak rychle umí jet a pak na to doplatí třeba životem...
To taky budu jednou jezdit jak utrhnutej vagón (přirování mám od dědy)? No to bude šílené. Já doufám, že ale všichni odpovědní řidiči ještě nevymřeli a nezaplatili životem nějakou srážkou s rychlejšími.
Je to celkem hrůza, když si v klidu jedete a najednou "vžmmm" a "vžummm" ... Pořád jen někdo předjíždí... Co pak by jim něco uteklo? Některým možná, ale všem asi těžko...

Jaký na to máte názor Vy? (Omlovám se, jestli mi někde chybí písmenko, nebo tak, píšu na strejdové klávesnici a musím do ní silně bušit prsty, aby vůbec něco napsala... :D )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 girlsolsen3 girlsolsen3 | Web | 26. května 2010 v 21:11 | Reagovat

Ahoj!Moc tě prosííííííím hlasuj pro mě na jedné strašně důležité stránce(odkaz máš ve webu).Není to žádný blog,a svým hlasem podpoříš MŮJ SEN! Stačí když klikneš na ten zdvihnutý palec vpravo.Budu ti hrozně vděčná! Děkuju mooooc!:-* ;-) ;-)

2 quack quack | 26. května 2010 v 21:12 | Reagovat

Hlásnuto...

3 LucMoss LucMoss | 30. května 2010 v 16:49 | Reagovat

Co dodat? Máš pravdu. Jsou šílení. Ovšem ne všichni. Má interpretace důvodu jejich roztržitosti je jednoduchá: Všude přicházejí pozdě a odcházejí brzo a myslí si, že dosáhnou více volného času jen tou svou rychlou jízdou jedinou. A navíc, mám pocit, že lidé se moc rádi vztekají. Vyhovuje jim jejich neustálá pocitová nevyrovnanost, neboť si myslí, že je někdo uklidní a velice snadno zapomínají onu jednoduchou radu: SPĚCH NIKAM NEVEDE. Asi jí přestali věřit...

4 aktakru aktakru | 1. června 2010 v 17:25 | Reagovat

Kdo ví... Mno... Na Tebe ta zloba sedí... :D Ne, promiň, i já bývám nevrlá... :)
- Každý si jednou nabije čumák, však i těm rychlíkům se jednou něco stane... :D
- "Spěchej pomalu" - toho se už dnes nikdo nedrží, jen mááálo lidí...

5 david david | 11. prosince 2013 v 14:06 | Reagovat

Dnešní doba je opravdu velmi uspěchaná.
Já mám s tím obrovské problémy, protože mě vychovávala babička, a mám skoro stejné názory jako starší lidé, kteří ví opravdu o životě víc než mladí.
Proto říkám radši se budu zajímat o politiku, a budu volit komunisty a dělnickou stranu, protože tohle už je vážně o ničem.
Musíme se my slušní a pracovití spojit, a opravdu bojovat protože co nám to ta Evropská unie udělala to už je vážně vrchol!
Musíme z ní vystoupit jinak nás nepřizpůsobivý a zahraniční lidé a islámisté zabijí.
Musíme něco začít dělat jinak bude ta největší válka která vůbec v naší historii existuje!

6 David David | 26. ledna 2014 v 19:08 | Reagovat

Dnešní doba je vážně velmi uspěchaná, a proto musíme bojovat proti zlu.
Protože to co předvedli naší čeští politici, by si měli zasloužit trest smrti.
Jako za komunistu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama