Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Příběh z prázdnin

4. listopadu 2009 v 17:56 | aktakru |  Různé kecy a můj život
Copak vám tu mám napsat? Kdo to ví??

Já to nevím... Ale tuším, že ze začátku zase budu psát koniny a pak už o nějakém tématu...

Víte co? Já vám tu napíšu příběh z prázdnin, díky kterého jsem získala druhé místo ve školní soutěži a taky časopis Óčko zdrarma na celý školní rok... :)

Jak jsem se učila surfovat

Na dovolené jsem byla na Krétě, kde je otevřené moře a tak tam jsou ohromné vlny (já jsem tak velké ještě na vlastní oči neviděla). Jednou jsme se k moři vidali. Já jsem si vzala lehátko a pustila se do vln. Dobré vlny jsou, když se ještě nepřevrátí, přes ty se můžete v klidu dostat dál. Bohužel jsem byla zrovna v místě, kde se ty vlny převracely. Řekla jsem si: ,,Neboj, to dáš, ještě kousek a jsi za nimi!" Raději jsem si na to lehátko nějak lehla, abych mohla při plavání používat ruce i nohy a taky, aby mi to lehátko neuplavalo s vlnou. Jenže! Najednou vlna, která se převrátila pode mnou! Možná by to bylo v pohoděm kdyby mě ta vlna pustila, kdybych nekřičela a kdyby se na mě v tu chvíli nedívala celá pláž. Zkončila jsem asi 5 metrů od pláže... Já se však nedala a přes různé cizojazyčné výkřiky, jak to bylo úžasné, jsem se vydala zpět do moře. Proplavala jsem až za ty vlny, které se převrácejí a najednou vedle mě nějací dva anglicky mluvící chlapi. Jeden řekl něco v tom smyslu, že to bylo velmi srandovní a pak začal vysvětlovat tomu druhému, co to asi jako jediný neviděl, co jsem udělala. Avšak nejvíce mě i mou rodinu pobavilo, že den na to zkoušelo asi 15 lidí.


Líbí? Je to podle pravdivé události... xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terkina Terkina | 7. listopadu 2009 v 19:33 | Reagovat

No tak to je bomba xD To bych taky chtěla někdy zkusit... :-D Pro mě bylo asi nejlepší vyjížďka v dešti ve Švýcarsku... To nemělo chybu... :)

2 aktakru aktakru | 8. listopadu 2009 v 13:43 | Reagovat

Dík za komentík... :) Bylo to super!!! :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama