Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Kousek z mého dnešního dne

16. října 2009 v 22:14 | aktakru |  Různé kecy a můj život
O čem vám mám psát?
Kdo mi poradí? :o)
Z vás asi nikdo, že? :oD

Tak dnes třeba byla ve škole nuda, jak jinak... Vyučovací hodiny nic moc... Matika, čeština, přírodopis a dějepis + 2 hodiny těláku...

No v tělocviku to bylo drsné... První jsme podbíhali velké lano... První jen za sebe, pak dvojice... Trojice... No a dokonce nás to proběhlo 13 najednou! To bylo neskutečné... :o)
Pak jsme si házeli s medíkem (medicinbalem). A taky skákali přes švihadlo... To byla celkem nuda... Na závěr jsme hráli vybišku- všichni proti všem. To bylo husté... Byla jsem vybitá jednou, ostatní tam furt za vybití obíhali hřiště a já se furt držela uvnitř... :o) A nakonec učitelka zavelela, že všichni, co budou vybití, si naposled oběhnou hřiště a pak půjdou už do šatny... Tak se všichni hned vybili, tak můžou jít... V hřišti zůstaly 3 holky: Já, Aďa a Silvuša... Tak jsme si tam začaly jen házet a nevybíjely se... Rázem bylo v tělocvičně ticho a nakonec nás učitelka vyhnala... :o)

No a pak byl oběd, tam nic moc... Aďa si nalila pití do polívky... No šikulka no... :o)

Po obědě ještě hodina a půl volejbalu... Tam mi a Denči učitel řekl, že už nemáme chodit... Já jsem se podívala nechápavě na Dendu a ona se stejně podívala na mě... Učitel to objasnil tak, že prý jsme tak šikovné a tak nám to jde, že už nemá cenu chodit příště... :o)

Bylo to v pohodě... V tělocviku jsem se teda asi zničila, ale volejbal už byl poklidnější, čili to bylo už jen tak jako protáhnutí... Ale stejně si myslím, že mě zítra bude všechno bolet... Minimálně nohy... :o)

Tak to je ze školního času asi vše... Doma jsem byla asi o čtvrt na pět a to jsem se kukala na TV nebo pak seděla u PC... Prostě pohodička... :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama