Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Noah Wyle+Anketa

26. února 2008 v 19:36 | aktakru
Další můj oblíbený herec.
Datum narození:
4. 6. 1971
Místo narození:
Hollywood, Kalifornie, USA
Znamení:
Blíženci
Životopis:
Noah Wyle pochází ze šesti sourozenců. Narozen byl v Hollywoodu v Californii. Jeho zájem o herectví se začal rozvíjet již na střední škole, když se zúčastnil divadelního programu na Northwesternské Univerzitě. Po absolvování na střední škole si našel chudší garzonku na Hollywood Boulvard a začal studovat herectví pod vedením Larry Mosse. Noah Wyle je umělecký producent ve své vlastní Los Angeleské divadelní společnosti Blank Theater Company. Spoustu času věnuje mezinárodní naziskové organizaci Doctors Of The World.

Něco navíc:
Miluje Basket, cestování, fotografování a také rád chodí do kina. Noah Wyle za svou roli Johna Cartera (E.R.- Pohotovost) 5 nominací na cenu Emmy a 3 nominace na Zlatý Globus v kategorii Nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli v seriálu.
Fotky:
Noah Wyle
Noah Wyle
Noah Wyle
Noah Wyle
Noah Wyle
Noah Wyle
Noah Wyle
Noah Wyle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama