Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Jen tak z nudy aneb kecy prdy + Anketa

26. února 2008 v 18:27 | aktakru |  Různé kecy a můj život
Znáte ten pocit, kdy se do něčeho tak zaryjete, že prostě zapomenete na okolí??? To je semtam problém, pokud se vám to stává a pak najednou na vás někdo začne řvát, že ho vůbec neposloucháte a co vy na to??? Já se začetl do děje, já za to nemohl.... Nebo... Promiň no, zadíval jsem se na ten film, bylo to tam teď napínavé... Ale pochopí to oni vůbec??? Nemyslí si tak náhodou, že si děláš srandu, abys nemusel odpovídat, nebo, že tě to prostě nudí??? Budou prostě naštvaní ještě víc a nezajímá je, proč to tak je....
A nebo jste prostě totálně utahaní a nemůžete se skoro bolestí a námahou ani pohnout a najednou zase někdo: Proč sis neuklidil ty věci? Proč si pro to pití nedojdeš sám? Nelež tu jak placka a padej ven, je tam pěkně! Ale vy se jen taktak posedíte, nebo zvednete a jako nějaká mrtvolka odkulháte či odpochodujete někam jinam. Proč po tobě něco chtějí zrovna teď, když jsi v tak mizerném stavu??? To asi nikdo neví.... Ale znáte to ne???
A nebo si spíte, spíte a spíte a najednou vás začnou vyhánět z postele, ať už vstáváte. To je taky děs, máte pěkný sen a najednou vaše máti, vy se třeba leknete, vypustíte nesprávná slova z pusy a máte hned po ránu pěkný průser. To dokáže naštvat, to nás nemohou nechat vyspat?
Podobných věcí je ještě víc, ale myslím, že tyto 3 stačí, ne???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Znáte něco takového???

Jo 69.2% (9)
Ne 15.4% (2)
Nechci odpovídat 15.4% (2)

Komentáře

1 Terkina Terkina | Web | 28. února 2008 v 17:46 | Reagovat

No super, tohle se mi teď stalo na šachovém soustředění. Nevím, jestli si vůbec dokážete představit, jak v jeden den musíte odehrát přibližně tříhodinovou partii a odpoledne mít ještě tříhodinový trénink. Já byla neskutečně utahaná a na tréninku jsme řešili diagramy, Pavel ( trenér ) jeden postavil na šachovou tabuli a my měli 6 minut přemýšlet a řešit. Já se uprostřed řešení probrala a nevěděla jsem co se děje. Naštěstí jsem měla vedle sebe fajn kamaráda a když jsem se ho zeptala za koho to je ( buď za bílého nebo za černého ) tak se zasmál a odpověděl, ale kdybych se zeptala trenéra tak se chytne za hlavu.

2 aktak aktak | 29. února 2008 v 13:09 | Reagovat

Jj.... To je hrůza, takové případy....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama