Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Další novinky ze Zoo

25. října 2007 v 11:23 | aktakru
V zoo proběhne výlov rybníka
Poslední říjnovou neděli tj. 28.10. proběhne v ostravské zoo již tradiční výlov rybníka spojený s prodejem ryb. Tentokrát se výlov uskuteční na rybníku naproti výběhu slonů od 10:00 do 14:00 hod. Ceny ryb budou výrazně nižší než v běžném prodeji (např. kilo kapra či amura za 50 Kč, kilo tolstolobika za 35 Kč)!
O tomto víkendu ( 27. a 28.10.) mají navíc návštěvníci v letošním roce poslední možnost vidět komentované krmení zvířat. Vybrané druhy zvířat krmí před návštěvníky jejich ošetřovatelé a vše je spojeno s odborným výkladem. Návštěvníci se dozví zajímavosti o daném druhu zvířete, o jeho způsobu života ve volné přírodě a o konkrétním chovu v naší zoo. Komentovaně krmeni budou např. medvědi, kočkovité šelmy, klokani, sloni, hroši, šimpanzi, zebry apod.
S pozdravem
Derlich Stanislav
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama