Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Září 2007

Will Smith

30. září 2007 v 16:44 | aktakru
Takže na začátek:
Vlastním jménem Willard Christopher Smith Jr. se narodil jako druhé dítě ze čtyř matce Caroline a otci Willardovi. Vyrůstal ve středostavovské rodině a už v dětství dostal díky svému šarmu přezdívku "Princ". V 16i letech začal společně s Jeffem Townesem účinkovat v různých klubech. Jejich nahrávky měly obrovský úspěch, korunovaný v roce 1988 vítězstvím v Grammy za nejlepší rapové vystoupení, vůbec první cenou udělenou v téhle kategorii. Následovala dvě platinová CD a další vítězství v Grammy.

Už ve 20i letech si vydělal víc než 1 000 000 Kč. Utrácel bezhlavě za šperky, šest luxusních automobilů apod. Chtěl však zkusit i něco jiného. Na konci roku 1989 Will Smith potkal Bennyho Medinu, který tehdy pracoval u Warner Music a později se stal Smithovým managerem. Tak se zrodil seriál "Fresh Prince"(1990), který měl od samého začátku po celých šest sezón obrovský úspěch a stvořil televizní hvězdu - Willa Smithe.

No a filmy od té doby nějaké přibyli, můžete se podívat:
FILMOGRAFIE-
2006Affirmative Action
Tonight, He Comes
2005Hitch: Lék pro moderního muže (Hitch)
2004A Closer Walk
Já, robot (I, robot)
Příběh žraloka [hlas] (Shark Tale)
Táta na plný úvazek (Jersey Girl)
2003Mizerové II (Bad Boys 2)
2002Muži v černém 2 (Men in Black II)
2001Ali (Ali)
2000Legenda o slavném návratu (The Legend of Bagger Vance)
1999Wild Wild West (Wild Wild West)
1998Nepřítel státu (Enemy of the State)
1997Muži v černém (Men in Black)
1996Den nezávislosti (Independence Day)
1995Mizerové (Bad Boys)
1993Šest stupňů odloučení (Six Degrees of Separation)
Made in America
1992Kam tě den zavede (Where the Day Takes You)
A fotky:

A první novinky ze zoo

28. září 2007 v 13:34 | aktakru

Z botanických novinek...

Návštěvníci ostravské zoo mohou v těchto podzimních dnech obdivovat kvetoucí vřesovce ( Erica carnea ), které zejména na vyhlídkách do výběhu slonů vytvářejí až souvislé koberce.
Vřesovce jsou nízké dřeviny s drobnými zvonkovitými květy. Do tohoto rodu ( Erica ) patří téměř 630 druhů, z nichž většina roste v mimotropických oblastech jižní Afriky. Přibližně 10 druhů roste v oblasti Středozemního moře a 12 druhů pochází z evropskoatlantského pobřeží od Portugalska až po Skandinávii.


Zoo Ostrava

28. září 2007 v 13:32 | aktakru
Jak už napovídá název rubriky i článku, budu teď psát o Zoo Ostrava. Nechala jsem si na e-mail posílat novinky ze zoo, tak mne napadlo, že bych je tu mohla dávat, ať víte co je tam nového. No ale vrátím se k zoo, určitě jste už v nějakém zoo byli, tk víte jak to tam přibližně vypadá. Je tam několik druhů zvířat, ale někdy i rostlin.
Ovšem doufám, že si nemyslíte, že každý den se tam něco mění, to vůbec není pravda. Ale i tak vám řeknu, že mi těch novinek přišlo mnoho, ale je to kvůli toho, že jsem si to posílání zpráv nastavila nějak v červnu, možná ještě dřív.

Jestli vás zajímá kdo mi to vlastně posílá, tady je odpověď: Jmenuje Stanislav Derlich.
To je asi vše.

Fajn podzim

22. září 2007 v 16:45 | aktakru |  Různé kecy a můj život
Podzim je nádherný, i když je třeba škaredě. Listy začínají nabírat zajímavé barvy, ptácí pomalu odlétají do teplých krajin a počasí se střídá... Procházky jsou fajné, protože vidím, co všechno se změnilo. Ovšem problém je, že když počasí ráno vypadá dost pěkně, stejně zjistíte, že venku je zima, proto se raději koukněte na teploměr, otevřete okno, nebo vylezte na balkón, ať víte, jak je teda venku. Všechno se pomalu chystá na zimu. S podzimem si možná někdo spojuje "Babí léto", ano, mají pravdu, babí léto je na podzim, takže proč ne.
Připravila jsem vám tu nějaké pěkné fotografie podzimu. Tak se na ně podívejte, jaká je to krása:
podzimní krajina
podzimní listí
barvy podzimu
podzimní obrázky
listí na podzim
podzimní příroda
podzimní fotky
obrázky podzimu
podzimní foto
podzimní barvy
fotogalerie podzimu
podzimní obrázky
příroda na podzim
podzimní tapety

Srandovní animace

21. září 2007 v 14:05 | aktakru
Náhled obrázku
Náhled obrázku
Náhled obrázku

Náhled obrázku
Náhled obrázkuNáhled obrázku

Dobrá zpráva

21. září 2007 v 14:01 | aktakru |  Různé kecy a můj život
Nevím jestli vás to bude zajímat, doufám, že aspoň někoho zaujmu. Mám strašilku, to možná víte. No a ona už je dospělá a tak má vajíčka!!!! To je dobré ne?? Já jsem šťastná, aspoň vím, že se o ní nestarám, nějak moc špatně. Tak až se mi nějaké vylíhnou, měl by někdo zájem??? Nehlaste se všichni :-D
Jestli chcete něco vědět o strašilkách, mám tady na blogu v rubrice zvířata o nich článek. Tam byste mohli něco najít. Jestli chcete vědět něco víc, můžete si na internetu zadat strašilky a něco vám to určitě najde a nebo mi napište a pokusím se vám odpovědět.

Otázky

20. září 2007 v 20:24 | aktakru |  Různé kecy a můj život
Tak co???? Jak se máte, no a co děláte??? Já se mám dobře..... No a píšu tady články.... Odpovězte mi prosím do komentářů, co byste tady teda ještě chtěli. Pište rubriky nebo i články. No a pište i cokoliv jiného... Promiňte mi, jestli chcete delší články, ale fakticky nevím co mám psát.
Možná jen další otázky, např: Tak jak se vám líbí vzhled stránky??? Je lepší než jak celá stránka byla šedá???
Nebo: Jaké je vaše oblíbené zvíře??? Moje oblíbené zvíře ja pískomil, je fakt moc pěkný.
A nebo: Chodíte tady rádi???
Apod.
Ostatní – ilustrační obrázek
Ostatní – ilustrační obrázekOstatní – ilustrační obrázek

Obrázky koňů

20. září 2007 v 20:09 | aktakru

Animace Motýlů

19. září 2007 v 18:17 | aktakru

Další moje fotky

17. září 2007 v 20:48 | aktakru |  O mně...
Moje další tři fotky:
Líbí se vám? Nebo jsou otřesné?