Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Vtipy 2

29. srpna 2007 v 17:15 | aktakru
Jednoho dne se dcerka ptá maminky: "Mami, proč máš některé vlasy bílé?" "To je z tvého zlobení. Pokaždé, když provedeš něco špatného, zbělá mi jeden vlas." "A mami, proč má babička bílou celou hlavu???"
Stojí dva policajti na rohu ulice a ten jeden říká tomu druhýmu: "Hele, představ si, jak mám blbýho syna." A ten druhý říká: "No to snad ne..." - "Ale jo, uvidíš, tamhle zrovna jde. Honzo, pojď sem!" Když ten kluk přijde, tak mu ten jeden říká: "Honzo, skoč se podívat domů, jestli tam náhodou nejsem." Honza odběhne a ten druhej říká: "No jo člověče, ten je fakt debilní, proč tam nezkusil zatelefonovat?"
Africký šaman je na stáži v New Yorku a v supermarketu pozoruje výtah, jak do něj nastoupila starší obtloustlá paní. Za chvíli se dveře opět otevřou a vyjde nádherná dívka. Šaman padne před výtahem na kolena a vola: "Kouzelná skříňko prosím počkej chvíli, jen co si dojdu pro svoji starou..."
Soudce jen stěží uklidnil přítomné v soudní síni. Napomíná je: "Další osoba, která naruší průběh přelíčení, bude muset odejít domů!" Na to obviněný: "Hurá!"
Dalajláma měl narozeniny a dostal velkou zabalenou krabici. Rozbalí ji, otevře, kouká dovnitř - a tam: NIC. Po chvíli povídá: "Úžasné, právě tohle jsem si vždycky nejvíc přál!"
Do lokálu vejde kovboj, přijde k výčepu a praví: "Deset litrů whiskey do lavoru, pro koně!" "A pro Vás pane?" "Mně nic, já řídím!"
Mladý chlapec se ptá své starší sestry, která je asi v 9. měsíci a ptá se jí. "Co máš v tom břiše?" "Přece miminko!" "A máš ho rádá?" "No samozřejmě, že ho mám ráda." "Tak proč si ho sežrala?"
Mami co je to transvestita?? A mamka na to: Zeptej se tety Jakuba.
"Znáš nějaký lék proti lásce na první pohled?"
"Jistěže, podívat se podruhé!"
Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot. Natočí mu perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlápek odpoví, že někde kolem 150. Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomice, nanotechnologiích... Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší. Jde domů, převlékne se a vrátí se do baru. Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ. Chlápek řekne, že má kolem stovky. Robot s ním začne kecat o ženských, o fotbale, o autech... Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde zase domů, převlékne se a vrátí se do baru. Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz. Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50. Na to se barman nakloní až k němu a pomalu, ale skutečně pomalu říká: "Poslyš, příteli, ale ten Paroubek je fakt dobrej, že jo?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama