Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Shrek(1,2,3)

13. července 2007 v 18:28 | aktakru
Myslím, že doopravdy všichni znáte Shreka, Fionu, oslíka, kocoura a další postavy.
První díl:
V prvním díle jsme se seznámili i s Perníčkem, Pinokiem, třemi prasátky atd. Taky jsme viděli dalekou cestu, kterou Shrek s Oslíkem překonali pro záchranu princezny Fiony. Byla uvězdněna v nejvyšší komnatě nejvyšší věže, kterou hlídala dračice, která se zamilovala do Oslíka. Shrek Fionu osvobodil a cestou zpět přibral ještě oslíka. Cestou zpátky však ještě nevěděli, že Fiona je zakletá a vždy po západu slunce se mění na zlobra. Uviděl jí tak, až Oslík, když přes noc zastavovali u mlýna. Další den, už si Fionu odvezl král, který si ji chtěl vzít za ženu. Ovšem Shrek ji miloval a tak vtrhnul do kostela a řekl ji "miluji tě". Což některé dojalo, ale krále rozzuřilo. Ale protože už bylo těsně před západem slunce Fiona odstoupila a ukázala všem tu druhou podobu, což byl skandál. Naštěstí všechno dobře dopadlo a Shrek si vzal za ženu Fionu a měli krásnou svatbu.
Druhý díl:
Druhý díl je o tom, že Fiona, Shrek a oslík jeli do království za sedmero horama, protože tam panuji Fionini rodiče. A protože je jasné že nikdo nečekal, že to budou zlobři, měli po příjezdu trable. U večeře se pohádal Shrek s Heroldem(otcem Fiony) a proto Fiona utekla do svého pokoje. Tam přiletěla dobrá víla a snažila se všecko dát do pořádku, ovšem že se to Fioně nelíbilo, tak zařvala "DOST"! A víla po příchodu Shreka odjela ve svém kočáře. Později víla donutila Herolda, ať se Shrekem něco udělá, protože Fionu měl mít její syn Krasoň. Herold proto šel do hospody, aby tam vyhledal druhořadého zabijáka a domluvil se s ním. Pak řekl Shrekovi že si spolu vyrazí do lesa. Byla to past, naštěstí všichni přežili (ten zabiják byl kocourek, který se s nimi spřátelil). Potom někdy ukradli lektvar víle. Shrek se stal mužem, Fiona ženou a oslík koněm. Přespali ve stodole a pak vyrazili do království, kde však mezitím Krasoň předstíral že je Shrek. Potom někdy Shreka, oslíka(koně) a kocoura zavřeli ale vysvobodili je kámoši(myšky,pinokio,perníček,vlk) a pak šli upéct velkého perníka, kterým se dostali do hradu. Potom se tam dělo moc věcí tak to trochu přeskočím. Skončilo to tak, že se vrátili do své původní podoby, avšak Víla se pokusila zabít Shreka, zachránil ho Herold, který se vrátil zpět do své původní podoby, čili do podoby žábáka. Vsuvka byla na konci taková, že tam přiletěla dračice s malými mutantíky. To je konec.(Je to moc zkrácené)
Třetí díl:
Posuďte sami: Král Harold má nakahánku, a je proto jasné, že musí vládu v království Za sedmero horami někomu předat. Ještě jasnější je, že nástupcem trůnu se má stát manžel jeho nejjasnější dcery Fiony. Shrek se ale vyhlídkám na kralování brání tak intenzívně, že se raději rozhodne přemluvit Fionina bratrance, teenagera Artuše, aby si královskou korunu nasadil on. Nejdřív ho ale bude muset najít a udělat z něj chlapa. Zatímco Shrek, Oslík a Kocour v botách se vydávají na poměrně dobrodružnou expedici, osiřelá Fiona má úplně jiné starosti. Absence mužského elementu v království se rozhodne zneužít již jednou odpálkovaný Krasoň, který se chce za pomoci záporných pohádkových postav zmocnit vlády v zemi Za sedmero horami násilím. Fiona je ale především Zlobryně a až na druhém místě princezna, a proto se Krasoňovi a jeho zlé armádě postaví. Navíc není sama, v první linii s ní kromě královny Lilien kráčí i svůdné komando princezen (Sněhurka, Popelka, Růženka a další), které jsou odhodlány všechny své přednosti využít boji. Ve Shrekovi Třetím bude prostě pořádně veselo, a to jsme tu ještě nezmínili draslíky, roztomilé potomky Oslíka a Dračice, a malé zlobříky, které se narodí. Naštěstí zase všechno dobře dopadne, králem se stane Artuš, Krasoň tedy vládnout nebude. Fiona se Shrekem se vrátí do své bažiny i se svými třemi potomky. (Je to taky mocinky moc zkrácené) Konec.
http://www.empiremovies.com/nextraimages/shrek-3.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rori rori | 20. července 2007 v 18:15 | Reagovat

zkuste tu dat i serialy!!!

2 aktak aktak | 28. července 2007 v 16:38 | Reagovat

a jaký např????

3 aktakru aktakru | 31. srpna 2007 v 12:54 | Reagovat

Nějaký navrhni....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama