Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Brad Pitt

29. června 2007 v 16:35 | aktakru

Rodné jméno:

William Bradley Pitt

Místo narození:

Shawnee, Oklahoma, USA

Datum narození:

18. prosince 1963 (Střelec)
42 let

Kam si napsat o autogram:

c/o Creative Artists Agency
9830 Wilshire Blvd.
Beverly Hills, CA 90212
USA
Brad Pitt vyrůstal ve Springfieldu jako nejstarší ze tří dětí ve věřící rodině. Jeho otec se jmenoval Bill Pitt a vlastnil přepravní společnost, jeho matka byla školní poradkyně. Vystudoval Kickapooho střední školu, po střední škole začal studovat na Univerzitě v Missouri žurnalistiku, grafický a reklamní desing a reklamu.
Od dětství se velmi zajímal o film a vše kolem něj. Nakonec se rozhodl, že opustí školu a vydá se do Los Angeles, bez dokončeného vysokoškolského vzdělání. Kde si zahrál v jednom nepříliš úspěšném TV seriálu. Potom, aby si vydělal na herecké kurzy, věnoval se obvyklým zaměstnáním začínajících herců: prodával zmrzlinu, hlídal parkoviště a převlečen za kuře dělal živou reklamu. Zpočátku měl štěky pro reklamu a televizi, postupně se snažil dostat do filmu.
Brzy víře ve vlastní herecké schopnosti, která mu dodávala naději, podal pomocnou ruku jeho mladistvý sexy zjev. Dostal roli v prestižní reklamě na Levis a v seriálu Dallas, kde hrál přítele dcery Priscilly Presley. Odtud už byl jen krok na filmové plátno. Film Cutting Class sice za moc nestál, ale pro Brada Pitta se stal odrazovým můstkem k pozici filmové superhvězdy.
Tu jsou nějaké jeho fota:
http://www.illegalchuck.com/images/b/bradpitt.jpghttp://www.quepasa.com/newsimages/content/448407/Brad%20Pitt.jpghttp://www.tepedia.com/famosos/brad-pitt.jpghttp://www.biggeststars.com/imgcontent/galleries/STAR595/brad-pitt-14171.jpeghttp://www.celebwelove.com/Brad_Pitt/brad_pitt08.jpghttp://www.ristoklint.com/famous-people-1/pictures/brad-pitt.jpg
http://size.fac.free.fr/Brad%20Pitt.jpghttp://actors.pick2web.com/pics/1222532/thumb/bradpitt.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terkina Terkina | Web | 30. června 2007 v 14:41 | Reagovat

je to dobrý herec, hodně se mi líbil ve filmu Trója jako Achylé.

2 aktak aktak | 2. července 2007 v 10:57 | Reagovat

Děkuji za pěkný komentář! A jinak, souhlasím s tebou, ale myslím, že mu to sluší všude....

3 kiki kiki | 5. července 2007 v 13:38 | Reagovat

ne a ne a ne nejhezci je v Pan a Pani Smithovi

4 aktakru aktakru | 9. července 2007 v 11:21 | Reagovat

taky možnost

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama