Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis? - Krutá lásko, kam ty až doženeš smrtelná srdce?
....Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you they are wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am or why I say this. Sit tight and I will tell you a tale like none you have ever heard....

Červen 2007

Hillary Duff

29. června 2007 v 17:11 | aktakru
Datum narození:28.09.1987 Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet, a tak jako ve všem, i v něm byla výborná. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy (Casper a Wendy), který ji pomohl ke slávě a úspěchu.
Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.
To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. První se jmenoval "Agent Cody Banks". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie (u nás jako Italské prázdniny), čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili.
Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis, natáčela film Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu), v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards
http://s2.bgweiz.at/lara.dobrowolny/Hillary_duff.jpghttp://www.psdspy.com/hillary_duff/preview_329289814.pnghttp://www.strangecelebrities.com/images/content/11963.jpghttp://www.psdspy.com/hillary_duff/preview_329240499.pnghttp://www.welovehollywood.com/albums/userpics/10056/normal_20040727_hduff_01.jpghttp://www.welovehollywood.com/albums/userpics/10056/normal_hillaryduffellegirl207.jpg
http://www.pimpmyarea.com/images/thumbnails/ly_hillary_duff_thumb.jpghttp://www.psdspy.com/hillary_duff/thumb_329137131.png

Brad Pitt

29. června 2007 v 16:35 | aktakru

Rodné jméno:

William Bradley Pitt

Místo narození:

Shawnee, Oklahoma, USA

Datum narození:

18. prosince 1963 (Střelec)
42 let

Kam si napsat o autogram:

c/o Creative Artists Agency
9830 Wilshire Blvd.
Beverly Hills, CA 90212
USA
Brad Pitt vyrůstal ve Springfieldu jako nejstarší ze tří dětí ve věřící rodině. Jeho otec se jmenoval Bill Pitt a vlastnil přepravní společnost, jeho matka byla školní poradkyně. Vystudoval Kickapooho střední školu, po střední škole začal studovat na Univerzitě v Missouri žurnalistiku, grafický a reklamní desing a reklamu.
Od dětství se velmi zajímal o film a vše kolem něj. Nakonec se rozhodl, že opustí školu a vydá se do Los Angeles, bez dokončeného vysokoškolského vzdělání. Kde si zahrál v jednom nepříliš úspěšném TV seriálu. Potom, aby si vydělal na herecké kurzy, věnoval se obvyklým zaměstnáním začínajících herců: prodával zmrzlinu, hlídal parkoviště a převlečen za kuře dělal živou reklamu. Zpočátku měl štěky pro reklamu a televizi, postupně se snažil dostat do filmu.
Brzy víře ve vlastní herecké schopnosti, která mu dodávala naději, podal pomocnou ruku jeho mladistvý sexy zjev. Dostal roli v prestižní reklamě na Levis a v seriálu Dallas, kde hrál přítele dcery Priscilly Presley. Odtud už byl jen krok na filmové plátno. Film Cutting Class sice za moc nestál, ale pro Brada Pitta se stal odrazovým můstkem k pozici filmové superhvězdy.
Tu jsou nějaké jeho fota:
http://www.illegalchuck.com/images/b/bradpitt.jpghttp://www.quepasa.com/newsimages/content/448407/Brad%20Pitt.jpghttp://www.tepedia.com/famosos/brad-pitt.jpghttp://www.biggeststars.com/imgcontent/galleries/STAR595/brad-pitt-14171.jpeghttp://www.celebwelove.com/Brad_Pitt/brad_pitt08.jpghttp://www.ristoklint.com/famous-people-1/pictures/brad-pitt.jpg
http://size.fac.free.fr/Brad%20Pitt.jpghttp://actors.pick2web.com/pics/1222532/thumb/bradpitt.jpg

Kdo je nej...????

27. června 2007 v 18:18 | aktakru
Hlasuj!!!

Co se ti líbí nejvíce???

27. června 2007 v 17:29 | aktakru
Tak co, vybrali jste si zvíře??? Jestli jo kupte si ho. Ale první to raději řekněte rodičům! Tady je první anketa!

význam barev

27. června 2007 v 14:14 | aktakru(horoskopy) |  Zajímavosti a záhady

Význam barev

Význam barvy - Bílá

Bílá

Je symbolem čistoty a nejvyšší dokonalosti. Tuto barvu mají rádi lidé otevření, upřímní a nekompromisní. Opticky zvětšuje prostor a působí rozjasňujícím dojmem, je chladivá, dává čas a prostor k přemýšlení.
Význam barvy - Černá

Černá

Základní mystická barva. Vyznavači této barvy se vyznačují citlivostí a tajnůstkařením. Pomáhá nám neztratit sebe sama v neklidu světa, učí nás analyzovat vlastní nitro, ale neuzavřít se a zůstat přístupný všem možnostem.
Význam barvy - Červená

Červená

Je barvou krve. Pokud dáváte přednost této barvě, býváte často impulzivní, dokonce až agresivní. Znamená pohyb, energii a životní sílu. Červená barva je extrovertní a stimulující barva.
Význam barvy - Fialová

Fialová

Fialová stejně jako modrá patří k chladným barvám. Působí na centrální nervový systém uklidňujícím dojmem a vyvolává spánek. Vaše osobnost je originální, jste samostatný člověk s nezávislými názory a máte zřejmě umělecké sklony. Fialová je to mystická barva, která je symbolem duchovna, ale i srdečnosti.
Význam barvy - Hnědá

Hnědá

Hnědá je nenápadná a nudná barva. Prozrazuje, že jde o člověka důvěřivého, milého a klidné povahy. Ve snech je symbolem konvencí a všednosti.
Význam barvy - Modrá

Modrá

Vyjadřuje pocit svobody, daruje nám inspiraci, pocházející z našeho nitra. Představuje opatrnost, rozvážnost, nečinnost a lhovážnost. Vyjasňuje a rozšiřuje ducha i duši.
Význam barvy - Oranžová

Oranžová

Odstraňuje těsné emocionální struktury, udržuje v pohybu životní energii. Zajímá vás svět i lidé okolo. Vyjadřuje kreativitu a pocity štěstí. Má blahodárný vliv na trávení.
Význam barvy - Růžová

Růžová

Je barvou mírnosti, něhy a vyšších citů v lásce. Prozrazuje sentimentalitu a jemnost. Uvolňuje napětí ve svalech a v mysli.
Význam barvy - Šedá

Šedá

Šedá, podobně jako zelená, je směsí světla i temnoty. Barva dokonalé neutrality, opatrnosti a ochoty ke kompromisům. Šedá je často vnímána jako nudná barva, typická barva stínů, je symbolem nevědomí či podvědomého konání. Je to barva potlačování, omezování, nejistoty a strachu ze života.
Význam barvy - Tyrkysová

Tyrkysová

Jasná, zelenkavá modř symbolizuje v mnoha kulturách svobodnou duši. Barva podporující sebevědomí a podněcující fantazii a spontánnost. V negativním chápání je tyrkysová symbolem sobectví a nezdravé touhy po uznání.
Význam barvy - Zelená

Zelená

Je barvou přírody, náklonnosti a soucitu. Představuje kreativitu, citlivost a ochotu pomáhat jiným lidem prostřednictvím pochopení. Léčí nás a dává nám pocit vyrovnanosti a míru. Podporuje empatii a náklonnost k druhým lidem.
Význam barvy - Zlatá

Zlatá

Mění porozumění v moudrost, podněcuje řešení psychických problémů, dává pocit bohatství, lesku a tepla. Je to barva správného, pravého středu, barva univerzální lásky a nejvyšších hodnot, které zatupujíují idealismus, velkorysost a šlechetnost. Zlatá dělá cokoliv hodnotné, drahocenné a žádoucí. Vyjadřuje klid a vyrovnanost duše a těla.
Význam barvy - Žlutá

Žlutá

Je nejsvětlejší z pestrých barev, působí jasně, povzbudivě, zahřívá a rozveseluje. Oživuje myšlení a povzbuzuje přenos impulsů. Svým pozitivním, magnetickým chvěním působí žlutá povzbudivě na nervy a ztělesňuje pocit svobodného, nezatíženého vývoje. Podporuje metabolismus, pomáhá paměti a komunikaci.

akvárium a rybky

27. června 2007 v 13:52 | aktakru(převzaté články)

Příslušenství akvária, rostlinky, rybky

Ke správné funkci akvária je nutné i potřebné příslušenství. Bez něho si žádný chovatel chod akvária nedokáže ani představit.
Při vybavení akvária musíte myslet na osvětlení - osvětlovací těleso s dostatečným výkonem. Délka osvitu by měla být celoročně 12-14 hodin. Pro zapínání jsou vhodné spínací hodiny.
Filtr zabezpečuje dostatečnou biologickou čistotu v každém akváriu. Měli byste ho vybírat podle toho, jak velké akvárium máte, podle počtu, velikosti a druhu ryb. Pokud máte v akváriu velmi málo ryb, může být dostačující i samofiltrace dna, ale je to spíše výjimka. Kontrolu filtrace provádějte měřením kvality vody (dusičnanů a dusitanů).
  Příslušenství akvária, rostlinky, rybky
Ke správné funkci akvária je nutné i potřebné příslušenství. Bez něho si žádný chovatel chod akvária nedokáže ani představit.
Při vybavení akvária musíte myslet na osvětlení - osvětlovací těleso s dostatečným výkonem. Délka osvitu by měla být celoročně 12-14 hodin. Pro zapínání jsou vhodné spínací hodiny.
Filtr zabezpečuje dostatečnou biologickou čistotu v každém akváriu. Měli byste ho vybírat podle toho, jak velké akvárium máte, podle počtu, velikosti a druhu ryb. Pokud máte v akváriu velmi málo ryb, může být dostačující i samofiltrace dna, ale je to spíše výjimka. Kontrolu filtrace provádějte měřením kvality vody (dusičnanů a dusitanů).
 Akvárium
Chcete si domů pořídit akvárium a nevíte jaké zvolit? Akvárium vám jistě bude přinášet potěšení a chvilky plné pohody.

V současné době je nejlépe sáhnout po lepeném skleněném akváriu. Každý šikovný sklenář vám ho zhotoví přímo na míru, nebo je můžete koupit přímo v akvaristické prodejně už hotové. Dopředu si však rozmyslete, jestli budete chtít akvárium zakrývat sklem či nikoli. A jaký je rozdíl?

S krycím sklem - doporučují odborníci, do akvária nepadá špína, sklo se špiní a tlumí osvětlení, některé rybky mohou vyskakovat a krycí sklo vyžadují, některé plovoucí rostliny naopak krycí sklo mít nesmí.
Obecně o rybičkách Ryby jsou vodní obratlovci a žijí ve vodě sladké, slané i brakické (smíšená voda sladká se slanou, např. v ústích řek vlévajících se do moří). Pocházejí převážně z tropických, subtropických pásem, ojediněle i z vod mírného zeměpisného pásma. Tetra červená Jedná se o hejnovou rybu, kterou je možno chovat i v menších akváriích a která je vhodná i pro začínající akvaristy. Počet ryb chovaných v jedné nádrži by měl být 8 až 12 jedinců. Pokud je v akváriu chován menší počet těchto ryb, bývají velmi plaché a často se celý den schovávají. Pokud zařídíme jednodruhovou nádrž, pak nám pro chov zmíněné skupiny stačí objem akvária i 50 litrů, jinak se doporučuje nádrž o objemu kolem 100 litrů. Nádrž by měla být hustě zarostlá, aby rybám poskytovala dostatek úkrytů s ponecháním volného prostoru uprostřed pro plavání. Hladina by měla být pokryta plovoucími rostlinami. Co se týká potravy, dávají tetry přednost živému krmení. Bez problémů ale přijímají i sušenou či mraženou potravu. Samečci mají výrazněji červeně zbarveny prsní a řitní ploutve s černým lemováním, samičky jsou robustnější. Pro odchov se doporučuje do vytíračky o objemu 20 až 30 litrů s jemnolistými rostlinami nasadit jednu březí samici a tři samce. Po vytření je nutno ryby ihned odlovit, jinak hrozí rychlé sežrání jiker. Plůdek se vykulí do 60-ti hodin a do dalších 6-ti dnů se rozplave.
Neonka obyčejná
Neonka obecná je pravděpodobně jedna z nejznámějších a možná i nejpopulárnějších rybiček chovaných v našich akváriích. Jedná se o typickou hejnovou rybičku. Neonky snesou poměrně široké rozmezí životních podmínek. Je vhodné je chovat s jinými menšími mírumilovnými druhy. Často se kombinují i se skaláry. Pokud jsou spolu od malička nebývají problémy. Pro tento účel jsou ale vhodnější neonky červené, které jsou o něco větší. Akvárium musí být dobře zarostlé, aby neonkám poskytovalo dostatek úkrytů. Samice jsou o něco robustnější než samci, mají vyšší tělo a mírně prohnutý neónový pás. K vytírání je vhodné pár přemístit do samostatné vytíračky (stačí objem do 10-ti litrů). Pro tření jsou vhodnější spíše nižší teploty (do 22°C) a voda musí být velmi měkká. K vytírání je zapotřebí jemnolistých rostlin. Po vytření je nutno rodiče odlovit, jinak vlastní jikry sežerou. Plůdek se líhne do 24 hodin a vyžaduje velmi jemnou potravu (vířníci, drobné nauplie buchanek).

Turbo mravenci

27. června 2007 v 13:26 | aktakru(převzatý článek)
Proč chovat mravence v průsvitné nádobě zčásti naplněné modrým gelem? Může za tím být snaha mít něco nového, neznámého. Ale také chuť poznat zblízka život hmyzu, pozorovat jeho chování v různých situacích. Mravenci jsou společenští tvorové, mají přesně rozdělené úlohy a nemusíte být zrovna entomology, aby vás jejich život zaujal. Přečtěte si test Antquaria - akvária pro mravence.
Antquarium původně vzniklo pro výzkum chování mravenců ve vesmíru, ve stavu beztíže. V roce 2000 bylo na palubě raketoplánu při letu S.T.S-107 spolu s dalším hmyzem. Smyslem tohoto experimentu bylo pozorovat a charakterizovat účinky vesmírného letu na chování mravenců při hloubení chodeb. Aby se daly porovnat rozdíly, zůstala druhá mravenčí kolonie na Zemi.
Mini Antquarium je nejlevnější, stojí 399 Kč. Jde o kvádr s rozměry 12 × 4 × 3,5 cm vyrobený z průsvitného plastu. Do dvou třetin výšky je naplněn světle modrým poloprůhledným gelem, víčko lze odejmout, aby se dovnitř dala nasadit kolonie mravenců. Nemělo by jich sem přijít více než patnáct, podle našeho názoru je ideální tak poloviční počet.


Balení nejmenšího Antquaria


Mini Antquarium • sejmuté víčko • povrch gelu
K Mini Antquariu se dodává textilní pouzdro s karabinkou pro pověšení. Dostanete také dřevěnou tyčinku a malou krabičku částečně naplněnou gelem pro odchyt a transport mravenců do akvária. Samotní mravenci nejsou ani u jednoho Antquaria součástí dodávky.


Příslušenství • Antquarium v pouzdru
Trochu větší a dražší je luxusní Antquarium - 699 Kč. Kromě velikosti 13,5 × 8,5 × 3,5 cm se liší také reprezentativnějším balením. Je trochu nepříjemné, že na jedné stěně je nalepena samolepka s obrázkem mravenců a chodbiček. Jde velmi špatně dolů a zůstanou po ní stopy. K tomuto Antquariu dostanete také zvláštní plochou lupu pro snadnější pozorování.


Balení luxusního Antquaria • nálepka na přední straně jde špatně dolů


V otvoru na spodní straně je ukryta transportní nádobka


Kupón na dodání mravenců - nevíme, jestli platí i v ČR • zajímavá plochá lupa
Největší a nejdražší je Maxi Antquarium, stojí 999 Kč. Je to prohnutá nádoba s rozměry 13,5 × 17 × 3,5 cm, do které se vejde patnáct až pětadvacet mravenců.


Balení Maxi Antquaria


Největší Antquarium je efektně prohnuté

Jde se na lov

Kde vzít mravence? Teď v zimě je to skutečně problém, venku na ně nenarazíte a doma jste asi rádi, že zrovna spí a nepochodují po kuchyňské lince. U dodavatele Antquaria si ale můžete za 99 Kč objednat kolonii 10-15 tzv. turbo mravenců. Jedná se výhradně o dělnice, přesný zoologický druh bohužel neznáme.


Dodávka čerstvých mravenců; i v malé krabičce si začnou hloubit chodby
V létě stačí vyrazit do lesa a v kapse mít transportní kontejner s dřevěnou tyčinkou. Mravenec nalákáte na tyčinku a z ní potom sklepnete do krabičky. Další možností je položit krabičku do mraveniště a počkat, až do ní mravenci sami nalezou.


Transportní nádoba s dřevěnou tyčinkou
Do jednoho Antquaria nikdy nevkládejte mravence z různých kolonií, vždy jen z jedné. Nesnesli by se, hned by spolu začali bojovat - až do smrti. Na mravence rovněž není dobré sahat. Mohou kousat a hrozí také "nakažení" gelu, který by potom mohl plesnivět.
Nečekejte, že mravenci se okamžitě po nasazení do Antquaria rozběhnou a začnou kutat. To se nestalo ani v jednom případě. Napřed budou pobíhat po povrchu, poznávat nové prostředí a za chvíli se setkají v rohu "na poradě". Nedivte se, když se třeba celý den nebude nic dít, mravenci si musí zvyknout.
Pak to ale začne. Mravenci zalezou do chodbiček a začnou je prodlužovat, vyrábět odbočky. Část gelu stráví, zbytek v kusadlech vynášejí na povrch. Jak jsou chodby delší a spletitější, mravenci v nich začnou trávit čím dál více času a právě to je skvělá příležitost pro pozorování. Můžete sledovat, jak se navzájem vyhýbají, jak spolu komunikují.
Sledovat práci a život mravenců je velice zajímavé
Někteří mravenci začali kutat do hloubky, jiní tvořili chodby hned pod povrchem, další rozšířili drobnou skulinu tam, kde gel dokonale nesmočil stěnu nádoby. Mravenci kopou hlavně v noci a ve tmě, hodí se proto přikrýt spodní část Antquaria tmavým papírem.
Mravenec se v Antquariu dožije přibližně šesti měsíců. Pokud zemře v chodbách, ostatní ho vynesou na povrch, odkud se potom dá odstranit. Gel lze posléze použít znovu, stále ale platí zákaz o míchání různých kolonií. Je nutné počkat na posledního mravence.

Křečci

27. června 2007 v 13:14 | aktakru
Křeček
Křeček po zoologické stránce patří do velké skupiny hlodavců.
K jeho nejbližnějším příbuzným patří zvířata jako hraboš, ondatra nebo pískomil, což člověk a první pohled nepostřehne.
Avšak všechna tato zvířata patří, stejně jako křeček, do velké čeledi KŘEČKOVITÝCH,
kterámá na světě asi 570 drůhů.
Velcí křečci
Jediným zástupcem velkých křečků v Evropě a Asii je u nás běžný KŘEČEK POLNÍ.
Dosahuje velikosti morčete a svou povahou a nároky na prostor se nehodí za domácí zvíře.
Středně velcí křečci
Mezi ně patří především oběcně známí KŘEČEK ZLATÝ.
KŘEČEK RUMUNSKÝ je další druh nebo jen sevení poddruh syryského
zlatého křečka ( jak se také řeček zlatý jmenuje ), ale jeho postavení v systému křečků není ještě vyjasněno.
Malý křečci
V Evropě žije jediný drh malého křečka ,, a ro KŘEČÍK ŠEDÝ.
Do stejného rodu patří i KŘEČÍK ČÍNSKÝ, který je v pposledné době hojně chován jako domácí zvíře, a který pochází z Číny.
Je pozoruhodné , že i mezi křečíky jsou velké druhy. Podle anatomických patří však do této patří však do této skupiny a ne k velkým křečkům.
Největší křečík dosahuje asi velikosti krysy a je nápadý dlouhým ocasem, proto se
nazývá KŘEČÍK KRYSOVITÝ.
Dříve se tento velký malý křeček žijící v Číně a Konrei do řadil do rodu Cricetulus.

Máme mnoho druhů křečků :
např.
Křeček džungarský
křeček zlatý :
křeček zlatý chlupatý:
Co křeček potřebuju do svého domova :
  • klec
  • bednička na hnízdo
  • cvičební kolo
  • piliny
  • materiál na hnízdo : seno , bavněný papír , lepenka
  • misky na jídlo
  • napájecí láhev
  • potrava ( hotové, kupované krmivo pro křečky , zelenina )
  • malá větev nebo kus tvrdého dřeva na hryzání


Strašilka australská

27. června 2007 v 13:08 | aktakru

Strašilky

Chov strašilek je až na výjimky nenáročný. Nejdůležitější je správná volba insektária, zajištění optimální vlhkosti a teploty, a samozřejmě pravidelný přísun čerstvé potravy.
Insektárium
Insektárium by mělo být nejlépe skleněné s jednou stranou odnímatelnou například z pletiva. Je důležité aby bylo na výšku dostatečně velké. Většinou ale zas tak na volbě tvaru insektária nezáleží. Důležité je však, aby insektarium bylo alespoň 3x větší než strašilka (z důvodů skvlíkání)
Vlhkost
Vzdušná vlhkost je dalším důležitým faktorem. Vlhkost záleží na typu insektária, je-li z velké části vyrobeno z pletiva, pak je logické, že rychleji vyprchá vzdušná vlhkost. Když je insektárium celoskleněné, pak se vlhkost udržuje déle. V prvním případě musíme častěji postřikovat. K postřikování používáme normální postřikovač na pokojové květiny. Voda by měla být odstátá nebo převařená. Při postřikování by neměly vznikat kaluže, neboť se v nich mohou utopit mladé strašilky. Běžné strašilky vydrží i menší vzdušnou vlhkost, ale musí mít čerstvou potravu, ze které vodu dostávají.
Teplota
Strašilky žijí většinou v tropech a v subtropických oblastech a proto jim musíte přizpůsobit teplotu. Optimální teplota se pohybuje v rozmezí 20-30°C. Nižší teplota prodlužuje intervaly svlékání a vyšší naopak zkracuje.
Světlo
Svítit strašilkám je zbytečné, strašilky jsou totiž většinou noční a soumrační tvorové. Světlo má ale dvě důležité funkce. Za prvé prezentační, a za druhé funkci ohřívače.
http://www.galaxie.name/pic/314i3.jpghttp://www.zooexotic.cz/images/ozviratech/arina.jpghttp://www.photoextract.com/photo/2540_nahled.jpghttp://www.volny.cz/mgomola/strasilka%201.jpg

Johnny Depp

27. června 2007 v 13:00 | aktakru
Johnny Depp
Zajímavosti:
Jeho celé jméno je John Christopper Depp II.
Bydlí ve Francii, v USA a taky na Bahamách.
Sourozenci: bratr Danny a sestry Christie a Debbie
Depp v němčině znamená blbec.
Na těle má 13 tetování.
Ale zase pro změnu má syna-jack Depp a dceru-Lily Rose Melody Depp
Jeho nejznámější filmy jsou:
Piráti z Karibiku, Střihoruký Edvard, Karlík a továrna na čokoládu, Noční můra v Elm Street.
Můžete o něm číst v různých časopisech.
Teď jste se mohli v popcornu dočíst, že si konečně vezme za ženu svou milovanou Vanessu, čímž jeho fanoušky sklamal, že už si ho žádná jiná nemůže vzít.
Jsem pirátem!:
Všechny postavy, které kdy Johnny hrál mu přirostli k srdci a nerad se s nimi loučil. Stejný problém bude mít i s Jackem Sparrowem, který ho vyloženě baví. Kvůli něho přelouskal mnoho knih o pirátech a jejich životech. Že na filmovém plátně v roli Jacka působí naprosto přirozeně potvrdila i jeho tehdy 6ti letá dcerka, když se jí jedna paní zeptala čím jsou rodiče, odpověděla že maminka je herečka a zpěvačka a tatínek pirát. :-)
Neměl to lehké:
Možná si někdo z vás myslí, že herci mají lehký život, ale věřte nebo ne, Johny si toho za svého dětství zažil opravdu moc špatného, kouřil a bral drogy a jeho rodiče se rozvedli když mu bylo 7 let, naštěstí se z toho dostal a víte jak to dopadlo. Teď se má snad fajn a hraje ve filmech.
I trapasům se nevyhnul:
Ani takové megastar, jakou Johnny bezesporu je se nevyhnou trapasy.Při natáčení Noční můry v Elm Street se mu podařilo vyšokovat štáb. V jedné scéně měl hrát do půl pasu nahý. Sundal si triko a štáb byl překvapený, že má na těle kérky. ,,Byly z toho pár minut paf a nezmohli se ani k jednomu slovu, až za pár minut mne požádali, abych se na kameru otočil tak, aby mé kérky nešli vidět" Zpomíná Johnny. Při jiném natáčení si zapomněl vypnout mobil, který zazvonil v tu nejnevhodnější chvíli, takže se musel záběr točit znovu...
Tu jsou jeho fotky ze života(z ulice i filmů)
http://wavatars.com/albums/avatars/actors/johny-depp/thumb-johny-depp-02.jpghttp://www.jodyhewgill.com/components/images/johny_depp.jpghttp://www.fond-ecran.com/ORIGINAUX/homme/johny_depp/johny_depp_016.jpghttp://www.thetubevideo.com/wp-content/uploads/2006/12/Resized%20johny-keira.jpghttp://extracine.com/wp-content/uploads/2006/09/libro_johny_depp.jpghttp://www.fond-ecran.com/ORIGINAUX/homme/johny_depp/johny_depp_019.jpghttp://www.fond-ecran.com/ORIGINAUX/homme/johny_depp/johny_depp_005.jpghttp://www.ipaki.com/wallpaper/albums/wpw-57/thumb_johny003.jpghttp://toys.eck24.de/images/GGI7395.jpghttp://www.celebrity-watch.com/johny_depp_mainpage.jpghttp://www.beepworld.de/memberdateien/members88/chrissy_xy/fluchderkaribik.jpghttp://www.oberoesterreich.net/freizeit/bilder/content/kinokritik-charlie-und-die-schokoladenfabrik.jpghttp://www.ilmessaggero.it/MsgrNews/med_20070521_depp2.jpg
A tohle si Orlando zaslouží: